Ben Gülmeyim De Kim Gülsün! (Neşeli Günlük) - Timaş Yayınları

ben-gulmeyim-de-kim-gulsun-neseli-gunluk-9786051441726.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Ben Gülmeyim De Kim Gülsün! (Neşeli Günlük)

Neşe Kuzu ile çok neşeli bir muhabbet seni bekliyor!
Marka: Carpe Diem Kitap
Kitaplık: Genç Kurgu / Roman
Diziler: Mizah
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mart’18 / Ekim’22
Baskı Sayısı: 3
ISBN: 978-605-144-172-6
Barkod: 9786051441726
Alt Başlık: Neşeli Günlük
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Bütün gün televizyon başında oturup evlilik programı izleyen bir babaanne, dışı sert ama içi kuzu gibi bir baba, kafayı ev işlerine fena takmış bir anne ve baş belası biricik erkek kardeş... İşte, Neşe Kuzu’nun pek bir şenlikli ailesi...
Neşe’nin üniversite sınavına çalışma sürecinde yaşadığı çok enteresan olaylar... Dert ortağı Gizem ile paylaştığı sırlar... Apartmanın hava atıcısı Nuran Teyze ile ilginç diyaloglar... Ve kelimelerin anlatmaya yetersiz kaldığı Yüksel (kalp kalp) ile ilgili safça duygular...
Neşe Kuzu ile pek neşeli, bol kahkahalı bir muhabbet yanında ev yapımı kurabiye ve çayla çok iyi gider...

Editörün görüşü
Yerli karakterleri, içimizden sıcak hikâyesi ile tam bir yerli mizah romanı... Okurken sürekli gülümseten üslubu sayesinde okunması çok keyifli bir kitap... Aile ilişkileri, komşuluk, yardımlaşma gibi değerler mizahi bir pencereden ele alınıyor. Sürprizlerle dolu kurgusu kitabı elden bırakmadan sonuna kadar okumayı sağlıyor.
En önemli cümle
• "Çektiğimi bir ben bilirim, bir de sen bil istedim…" • “Sadece bir gülümseme karanlık bir günü aydınlatabilir.” • “Benim ders kitaplarında sensor var sanırım. Ne zaman birini açacak olsam zil çalıyor.”
Bu kitap neden önemli
• Aile bireyleri, arkadaş çevresi, günlük hayat üzerine mizahi bir roman. • Kolay anlaşılır, esprili anlatımı ile okuma alışkanlığı kazanmaya yardımcı. • Genç bir karakterin gözünden hayatı okumayı sağlıyor. • Okuru bir yandan gülümsetirken bir yandan da hayat ve insanlar üzerine düşündürüyor.
Anahtar kelime
Öğrencilik, Hayat, Gençlik Sorunları, Aile, Arkadaşlık, Sevgi

Diğer kitaplara göz atın