Bidur Durmazgil'in Maceraları - Gece Yarısı Ziyaretçisi - Timaş Yayınları

bidur-durmazgilin-maceralari---gece-yarisi-ziyaretcisi-9786050838503.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Bidur Durmazgil'in Maceraları - Gece Yarısı Ziyaretçisi

Durmazgil Ailesiyle Hiç Durmayacak Bir Maceraya Hazır mısın?
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Bidur Durmazgilin Maceraları
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Nisan’21 / Nisan’21
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-605-08-3850-3
Barkod: 9786050838503
65.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Çok yakışıklı, oldukça zeki ve bir o kadar da hareketli biri var mı etrafınızda? Peki şöyle soralım: Her gittiği yerde isminden söz ettiren biri?
 
Şimdiye kadar fark etmediyseniz onu tanımanın tam zamanı! Bidur Durmazgil'in maceralı ve eğlenceli hayatına girdikten sonra çıkmak istemeyeceksiniz!
 
Birdenbire ortaya çıkan yeşil bir ışık, solup giden çiçekler, uykusunu kaçıran rüyalar Bidur'u durdurabilecek mi dersiniz? Durdurulabilemez maceralar deyince akla gelen ilk ve tek kişi bu kapağın arkasında sizleri bekliyor!
Editörün görüşü
Kitap, yalnızca sekiz yaş ve üzeri öğrencilere değil, ebeveynlere de hitap etmekte. Etkileyici kurgusu, heyecanlı anlatımı ve bol güldürü unsuruyla okurların vazgeçilmezleri arasına girecektir. Çocuklarda hayal gücünün sınırsızlığını ve bu güçle başarılabilecek şeyleri gösterir. Aile arasında veya komşuluk ilişkilerinde muhakkak olması gereken birtakım değerleri kavramalarını ve uygulamalarını sağlar. Hayvan sevgisi, tabiatı koruma ve büyüklere saygı gibi pek çok farklı konuda kazanımlar ustaca işlenmiştir.
En önemli cümle
"Umarım yeni başlayacağım kitap da bana okuduğum her satırı yaşatır."
Bu kitap neden önemli
Eğlenceli konusu, akıcı anlatımı ve hiç bitmeyen heyecanıyla okumayı sevdirecek bir kitap. Kahramanımız, muhteşem hayal gücüne sahip tamamen içimizden biri. Birbirini destekleyen ailesi, onu çok seven mahalleli ile her gün yeni maceralara koşuyor. Bir okurun kendisiyle kolaylıkla özdeşim kurabileceği türden kahraman Bidur. Onun üzerinden komşuluk ilişkileri, mahalle kültürü, aile sıcaklığı, tabiat sevgisi, hayvan dostluğu vb. pek çok değer eğlenceli bir şekilde ele alınmış. Heyecanla kendini okutan, okudukça maceranın içine alan harika bir kitap.
Anahtar kelime
Macera, Hayal, Hayal Gücü, Dostluk, Aile, İnsan, Sevgi, Eğlence, Heyecan, Keşif

Diğer kitaplara göz atın

Popüler
bir-varlikmis-bir-yoklukmus-9786050844436.jpg

Bir Varlıkmış Bir Yoklukmuş

Murat Moroğlu
Timaş Çocuk
32.50 TL