Can Sıkıntıma Ne Söyledim? - Timaş Yayınları

can-sikintima-ne-soyledim-9786050848175.jpg

Can Sıkıntıma Ne Söyledim?

Simla, hayatın her yerine gizlenmiş oyunları görebiliyordu artık. Canı sıkıldığında nasıl çözüm üretebileceğini biliyordu.
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Psikoloji
Sayfa / Ebat: 64s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Eylül’23 / Ekim’23
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4817-5
Barkod: 9786050848175
70.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Bir günde kaç kez canın sıkılıyor, sevgili okur?

Canın sıkıldığında nasıl hissediyorsun, kafanın içinde neler dönüyor?

Can sıkıntının kaynağı nedir, bu durum sana ne anlatıyor olabilir ve en önemlisi can sıkıntınla nasıl baş edebilirsin, hiç düşündün mü?

 

Simla, sürekli ofluyor ve çoğu zaman bunun farkında bile değil. Ne yapsa fayda etmiyor, arkadaşlarıyla gezmek, bilgisayar oyunu oynamak, kedisinin tüylerini taramak... Hiçbiri can sıkıntısına iyi gelmiyor! Ta ki, bir gün odasında onun gibi oturan, onun gibi somurtan, onun gibi yürüyen, ONU TAKLİT EDEN, kocaman, tuhaf bir virüs görene kadar... Evet, bir virüs! Bu virüsten kurtulmaya çalışmak Simla’yı hiç tahmin etmediği bir maceranın ortasına bırakacak. Sen de bu macerada yerini almaya hazır mısın?

 

En önemli cümle
Konuşabilen, taklit edebilen, her şeyi mahvetmeye meraklı, kocaman bir virüs bu can sıkıntısı! Onunla nasıl başa çıkacağım?
Bu kitap neden önemli
Can sıkıntısı günümüzde çocukların en sık karşılaştığı, gündelik yaşamlarını olumsuz etkileyen durumların başında geliyor. “Can Sıkıntıma Ne Söyledim?” çocukların bu durumla baş etmelerine kolaylık sağlayacak bir el kitabı niteliği taşıyor. “Kendine yetebilme, kendiyle vakit geçirme” konuları üzerinden teknoloji bağımlılığından uzaklaşmayı, can sıkıntısına yeni ve akılcı çözümler üretebilmeyi ele alıyor.
Anahtar kelime
Psikoloji, Gelişim, Depresyon, Psikolojik Sorunlar, Aile İçi İletişim, Can Sıkıntısı

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
teoman-cekirdek---super-gucum-hayal-gucum-9786256581043.jpg

Teoman Çekirdek - Süper Gücüm Hayal Gücüm

Salih Uyan
Timaş Çocuk
70.00 TL