doga-dedektifi-cinar-4-kitap-9786050842951.jpg
Yeni
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Doğa Dedektifi Çınar (4 Kitap)

Doğa Dedektifi Çınar'ın peşinde meyvelerin dünyasına eğlenceli bir yolculuğa hazır mısın?
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Doğa Dedektifi Çınar
Sayfa / Ebat: 256s. / 12,5x19,5
İlk Baskı: Ekim’21
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4295-1
Barkod: 9786050842951
60.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Doğada fantastik bir yolculuk yapmaya hazır mısın? Doğa Dedektifi Çınar, seni bekliyor. Çınar'la birlikte mevsim mevsim gezecek, hangi mevsimde hangi meyvenin yetiştiğini öğreneceksin. Üstelik meyveler hakkında hiç tahmin etmediğin bilgiler de edineceksin.
Elmadan eriğe, portakaldan çileğe tüm meyveler kendilerini anlatmak için sabırsızlanıyor. Doğa Dedektifi Çınar da sana eşlik ediyor. 
Hadi macera başlasın...
 
Editörün görüşü
Zehra Nur Canpolat tarafından kaleme alınan ‘Doğa Dedektifi Çınar’ serisi, minik okuyucuları doğanın ve meyvelerin fantastik dünyasına davet ediyor. Seri boyunca Doğa Dedektifi Çınar mevsim mevsim gezerken meyvelerle konuşuyor, onların dünyasında macera dolu anlar yaşıyor. Günümüzde doğadan ve ağaçlardan uzak bir şekilde büyüyen, büyümek zorunda kalan çocukların ilgisini çeken sürükleyici metni; Berk Öztürk’ün elinden çıkan renkli ve eğlenceli çizimleri ile ‘Doğa Dedektifi Çınar’ doğa ile iç içe büyümek isteyen çocuklara eşlik edebilecek önemli bir seri olarak olarak raflarda yerini alıyor.
Bu kitap neden önemli
*Seri, çocukları doğal yaşama akıcı ve tatlı bir dille özendiriyor. Çocuklar bu kitaplar sayesinde zengin kelime dağarcığıyla pek çok yeni kelime öğrenecekler. *Çocuklar bir yandan kurgu bir metin okurken diğer yandan meyvelerle ilgili bilimsel bilgileri öğrenecekler. *Çınar'la birlikte çocuklar meyvelerin dünyasında fantastik bir yolculuğa çıkacaklar. *Set, çocuklara doğa sevgisi, çevre bilinci, birlikte yaşama anlayışı kazandıracak.
Anahtar kelime
Doğa, Doğa sevgisi, Ağaç, Meyve, Mevsim, Zaman, Paylaşma, Arkadaşlık, Sevgi, Fantastik, Yolculuk

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
guzel-ahlaki-ogreniyorum---renklerle-guzel-dinim-boyama-kitabi-1-9786050843521.jpg

Güzel Ahlakı Öğreniyorum - Renklerle Güzel Dinim Boyama Kitabı 1

Asuman Kılıç
Timaş Çocuk
9.50 TL