Gürültülü Bir Kış Uykusu - Timaş Yayınları

gurultulu-bir-kis-uykusu-9786050842661.jpg
Popüler
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Gürültülü Bir Kış Uykusu

Belki de yeniliklere açık olmak o kadar da zor değildir...
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 36s. / 26x26
İlk ve Son Baskı: Ekim’21 / Ekim’21
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4266-1
Barkod: 9786050842661
45.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
TOSBAĞALAR KIŞI SEVMEZLER!

Neden mi? Sadece sevmezler.

Evet, evet, hem de hiç sevmezler! Çünkü onun uyumak ve ısınmak için sakin bir yere ihtiyacı var. Fakat kimse onu kendi hâline bırakmaz. Yoksa Tosbağa uyanık kalıp kışla yüzleşmek zorunda mı kalacak?
 
Gürültülü Bir Kış Uykusu, ön yargıyla yaklaştığımız durumların aslında eğlenceli olabileceğini gösteren, yeniliklere açık olmanın önemini fark ettiren komik ve eğlenceli bir hikâye...
 
 
Editörün görüşü
Katy Hudson tarafından yazılan ve resimlendirilen ‘Gürültülü Bir Kış Uykusu’, okuyuculara mizah dolu bir macera sunuyor. Her kış mevsiminde kış uykusuna yatan Tosbağa, neler kaçırdığının farkında olmadan bu yıl da uykuya yatmak istese de başına gelmeyen kalmaz. Hudson’ın ayrıntılı ve suluboya illüstrasyonları, kış mevsimini ve karakterleri en sevimli şekilde resmederken kitap sonunda yer alan etkinlik ise minik okuyucularımızı kendi önyargılarını kırmaya davet ediyor. ABD Çok Satanlar Listesinde kendine yer bulmuş ‘Gürültülü Bir Kış Uykusu’’, Publishers Weekly tarafından yazılan değerlendirmede olduğu gibi bol görsel, mizah ve bir dizi hayat dersiyle hokkabazlık yapmayı başarıyor.
En önemli cümle
Belki de kış o kadar da kötü değildir...
Bu kitap neden önemli
*Zaman zaman dostluklar ve hırslarımız arasında kalsak da her durumda dostlukların değerini bize yeniden hatırlatıyor. *Hoşgörünün ve paylaşmanın var olan her şeyi güzelleştirdiğini samimi ve eğlenceli bir dille anlatıyor. *Özgün ve detaylı çizimleri, eğlenceli karakterleri ile evrensel değerlere sahip güçlü bir hikâyeyi en başarılı şekilde aktarıyor.
Anahtar kelime
Arkadaşlık, Dayanışma, Duyarlılık, Empati, Saygı, Sevgi, Farklılıklar, Önyargı, Paylaşmak, Hoşgörü

Diğer kitaplara göz atın