Hayal Kurmaya Cesaret Eden Köpek - Timaş Yayınları

hayal-kurmaya-cesaret-eden-kopek-9786050837001.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Hayal Kurmaya Cesaret Eden Köpek

Dünya çapında milyonlar satan Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk kitabının yazarı Sun-Mi Hwang’ın kaleminden..
Marka: Genç Timaş
Kitaplık: Gençlik Kitaplığı
Diziler: Gümüş Romanlar
Sayfa / Ebat: 120s. / 13,5x20,5
İlk ve Son Baskı: Mart’21 / Nisan’24
Baskı Sayısı: 8
ISBN: 978-605-08-3700-1
Barkod: 9786050837001
90.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Okuyacağınız bu kitap, Pasaklı adında bir köpeğin hikâyesidir. Kendine özgü görünüşü nedeniyle doğduğu yerde, evinde bile dışlanan Pasaklı vaktinin çoğunu sahibinin evinin güneşli bahçesinde geçirir. Pasaklı’nın da tıpkı bizim gibi hayalleri ve özlemleri vardır. Ancak her kış kara bulutlar çöktüğünde Pasaklı, üstesinden gelmesi gereken zorluklarla karşılaşır. Pasaklı, kara bulutların arasından sahibinin bahçesinin ötesinde yatan arkadaşlık, annelik ve mutluluk ihtimallerinin peşine düşer. Eğer onlara tutunabilir ve çaresizce arzuladıklarını inşa edebilirse hak ettiği, hayalini kurduğu hayata kavuşabilecektir.

Hayal Kurmaya Cesaret Eden Köpek, köpek ve insan arasındaki ilişkiye ayna tutan gerçekçi bir öykü olmasının yanı sıra cesurca yaşanmış bir hayatın kutlamasıdır.

Editörün görüşü
Hayal Kurmaya Cesaret Eden Köpek, köpek ve insan arasındaki ilişkiye ayna tutan gerçekçi bir öykü olmasının yanı sıra cesurca yaşanmış bir hayatın bir kutlamasıdır.
En önemli cümle
“Gençler büyür, yaşlılar ise gitgide bitkin düşer. Ancak soğuk kışı atlatabilenler onun neyi gizlediğini fark eder. Kış mevsimi, sırlarla doludur.”
Bu kitap neden önemli
• Dünya çapında milyonlar satan Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk kitabının yazarı Sun-Mi Hwang’ın mutlaka okunması gereken bir başka kitabı. • Cesaret, sadakat, umut, aile bağları ve dostluk gibi güçlü konuları ele alıyor. Okuru dışlanma, toplumun işleyişi, insan-hayvan ilişkisi gibi önemli konular üzerinde düşünmeye sevk ediyor. • Fabl türünde kaleme alınan bu eserde, olayların köpeğin zihin dünyasındaki yansımalarının yanı sıra insanların his dünyası üzerindeki etkileri de inceleniyor.

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
ayi-donuyor-ciltli-somizli-9786259429083.jpg

Ayı Dönüyor (Ciltli Şömizli)

Genç Timaş
240.00 TL
Yeni
mucizevi-tatlicilar-ciltli-somizli-9786259429069.jpg

Mucizevi Tatlıcılar (Ciltli Şömizli)

Natasha Hastings
Genç Timaş
320.00 TL