masal-arisi-viz-viz-9786050841763.jpg
Popüler
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Masal Arısı Vız Vız

Masal Arısı Vız Vız ile çocuklarımız hem eğlenecek hem de birçok kavram ve kazanım elde edecek!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Cep Masallar
Sayfa / Ebat: 320s. / 12x16,5
İlk ve Son Baskı: Temmuz’21 / Temmuz’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-08-4176-3
Barkod: 9786050841763
Orjinal Dil: Farsça
37.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Masallarla Karakter Eğitimi dizisine bir kitap daha katılıyor: “Masal Arısı Vızvız”
Rengârenk 20 masaldan oluşan Masal Arısı Vızvız, çocuklarınızın "özür dilemek, fedakârlık, kıymet bilmek, dostluk, paylaşmak..." gibi birçok değer kazanmalarına ve uygun davranışlar geliştirmelerine yardımcı olacak.
Masal kahramanlarının seçiminden olayların anlatımına kadar kurgunun incelikle işlendiği bu kitapla çocuklar çok eğlenecek!

Editörün görüşü
Çocuklar için yeni bir cep masal: Masal Arısı Vız Vız! Çocuklara erken yaşta değerler aşılamanın önemi çok büyüktür. Erken yaşta belli değerlere sahip olan çocuklar, tüm hayatları boyunca bu değerlere sahip olarak yaşarlar. Masal Arısı Vız Vız, bu amaçla yola çıkılarak yazıldı. İçerisindeki değer ve erdemler çocuklara masallar üzerinden anlatılarak onların evreninde karşılık buluyor. Masallar sayesinde somutlaştırılan bu değer ve erdemler çocuklarda kalıcı hale geliyor. Çocuklar bu masalları çok sevecekler, masal kahramanları onların dünyasında yaşamaya devam edecek.
En önemli cümle
– Benim sevgili yavrum, demiş, her şey yerinde ve zamanında güzel! Çocuk olmak çok güzel bir şey! Onun kıymetini bil, olur mu?
Bu kitap neden önemli
Çocuklar, masalda, masal kahramanının olaylara nasıl yaklaştığını, hangi durumlarda hangi tepkileri gösterdiğini ve olayları nasıl çözümlediğini kavrar ve bunu yaşamlarına aktarırlar. İşte bu noktada onlara sunulacak masallar çok önemlidir. Her masalın ayrı ayrı dürüstlük, yardımseverlik, fedakârlık gibi erdemleri vurguladığı, kurguların masal kahramanlarının seçiminden olayların anlatımına kadar incelikle işlendiği bu kitapla, çocuklarınız eğlenirken aynı zamanda karakter gelişimi için önemli olan birçok kavram ve kazanımı elde edecekler.
Anahtar kelime
Sevgi, Dayanışma, Fedakârlık, İyilik, Arkadaşlık, Empati, Dostluk, Cesaret, Vefa, Duyarlılık

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
paralel-evren---galaksinin-koruyuculari---yapay-zeka-9786050842593.jpg

Paralel Evren - Galaksinin Koruyucuları - Yapay Zeka

Kuzey Bulut
Timaş Çocuk
39.50 TL