Masal Otobüsü Düt Düt - Masallarla Karakter Eğitimi (Ciltli) - Timaş Yayınları

masal-otobusu-dut-dut---masallarla-karakter-egitimi-ciltli-9789752639812.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Masal Otobüsü Düt Düt - Masallarla Karakter Eğitimi (Ciltli)

Masal Otobüsü Düt Düt yola çıkıyor, birbirinden güzel masallar anlatıyor!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Cep Masallar
Sayfa / Ebat: 320s. / 12x16,5
İlk ve Son Baskı: Mayıs’09 / Temmuz’20
Baskı Sayısı: 18
Çizer:
Tercüman:
ISBN: 978-975-263-981-2
Barkod: 9789752639812
Alt Başlık: MASALLARLA DEĞER EĞİTİMİ
Orijinal Dil: Farsça
49.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Masallarla Karakter Eğitimi Dizisinin ikinci kitabı “Masal Otobüsü Düt Düt”, rengârenk resimli 25 masaldan oluşuyor. Bir yandan masal dinlerken, bir yandan da Masal Otobüsü’nde sevimli kahramanlar eşliğinde renkli bir dünyaya yolculuk yapacaksınız. Çekilin yoldan “Masal Otobüsü” geliyor… Düt Düt... :)
Editörün görüşü
Çocuklara erken yaşta değerler aşılamanın önemi çok büyüktür. Erken yaşta belli değerlere sahip olan çocuklar, tüm hayatları boyunca bu değerlere sahip olarak yaşarlar. Masal Otobüsü Düt Düt, bu amaçla yola çıkılarak yazıldı. İçerisindeki değer ve erdemler çocuklara masallar üzerinden anlatılarak onların evreninde karşılık buluyor. Masallar sayesinde somutlaştırılan bu değer ve erdemler çocuklarda kalıcı hale geliyor. Müjgan Şeyhi'nin çocuk üslubu, akıcı dili sayesinde çocuklar bu masalları çok sevecekler. Masal kahramanları onların dünyasında yaşamaya devam edecek.
En önemli cümle
Kırmızı, hastanede yaşamaktan memnundu. Çünkü çocuklar onu çok seviyorlardı. Üstelik Kırmızı, iyileşmeleri için çocuklara yardım ettiğine inanıyordu. Hatta neredeyse Hemşire Hanım kadar önemli olduğuna inanıyordu.
Bu kitap neden önemli
Masal Otobüsü Düt Düt, çocuklar için çocuklara göre yazılmış karakter eğitimini amaçlayan bir kitap. Renkli çizimleri, eğlenceli masalları ve akıcı üslubuyla çocuklar çok sevecekler ve ellerinden bırakamayacaklar. Her masalda bir değerin yer aldığı, dostluk, cesaret, sevgi, sabır gibi kavramları öğreten Masal Otobüsü Düt Düt'ü her gece yatmadan önce çocuklara okuyabilir, onlarla masallar üzerine tartışabilirsiniz. İyi insan olmanın önemi, erdemli davranışlar üzerine kurgulanan eseri çocuklar ellerinden bırakamayacaklar.
Anahtar kelime
Azim, Vefa, Dostluk, Cesaret, Sabır, Fedakârlık, Sevgi, Hayvan Sevgisi

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
teoman-cekirdek---super-gucum-hayal-gucum-9786256581043.jpg

Teoman Çekirdek - Süper Gücüm Hayal Gücüm

Salih Uyan
Timaş Çocuk
70.00 TL