Mutlu Cami - Timaş Yayınları

mutlu-cami-9786256360075.jpg
Sıcacık Bir Cami Hatırası
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Sayfa / Ebat: 36s. / 22x22
İlk ve Son Baskı: Nisan’23 / Nisan’23
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-625-6360-07-5
Barkod: 9786256360075
90.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Küçük kız, babaannesiyle çarşıda alışveriş yapıyor; tatlı mı tatlı lokumlardan, göz kamaştırıcı şekerlemelerden satın alıyordu. O da ne? Ezan okunuyor. Babaanne ile torun camiye gidecek, küçük kız orada kedileri sevecek, hayranlıkla çinileri inceleyecek ve yeni arkadaşlar edinecek.

Küçük bir kızın cami ile kurduğu özel bağı anlatan sıcacık bir eser…

 

“…bugün çoook güzel bir gün oldu. İçim mutlulukla doldu.”

Yeni Cami’nin bir diğer adı da artık benim için Mutlu Cami olmuştu.

Editörün görüşü
Günlük hayatla dinî değerlerin, kültürel değerlerle evrensel değerlerin harmanlanarak işlendiği bu eser; şükretmek, dua etmek, ibadet etmek gibi kavramları da okurlarıyla tanıştırıyor. Camiyi, İslam’ı hayatın tam içine sıcacık bir çocukluk hatırasına yerleştiren kitap, Merve Özcan’nın başarılı çizimleriyle de dikkat çekiyor.
En önemli cümle
“…bugün çoook güzel bir gün oldu. İçim mutlulukla doldu.” Yeni Cami’nin bir diğer adı da artık benim için Mutlu Cami olmuştu.
Bu kitap neden önemli
* Cami sevgisini ve ibadet etme mutluluğunu içeren bir eser. * Çocuklara; şükretmek, dua etmek, dostluk kurmak, hayvanlara ve insanlara sevgiyle yaklaşmak gibi kazanımları öğreten bir öykü. * Başarılı çizimleri, heyecan uyandırıcı anlatımıyla çocukların dikkatlerini üzerinde tutan bir kitap. * Sevgi ve dostlukla İslam’ı, camiyle mutluluğu bağdaştıran bir hikâye. * Kapsayıcı eğitim prensiplerini destekleyen ve çocuklara hayal kurma, paylaşma gibi öğretiler sunan bir kitap.
Anahtar kelime
Cami, Dini Eğitim, Şükür, Okul Öncesi, Hayvan Sevgisi, Dini Yaşama, Aile Büyükleri, Dua, İbadet, Değerler Eğitimi, Mutluluk, Aile, Sevgi, Paylaşmak

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
hic-gorundugu-gibi-degil-tablet-9786256360808.jpg

Hiç Göründüğü Gibi Değil / Tablet

Gaffar Gazi Koç
Gülce Çocuk
75.00 TL