Paralel Evren - Galaksinin Koruyucuları - Yapay Zeka - Timaş Yayınları

paralel-evren---galaksinin-koruyuculari---yapay-zeka-9786050842593.jpg
Popüler
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Paralel Evren - Galaksinin Koruyucuları - Yapay Zeka

Biz, Galaksinin Koruyucularıyız!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Yapay Zeka
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Ekim’21 / Ekim’21
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4259-3
Barkod: 9786050842593
55.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Yaşadığımız evreni artık tanıyoruz. Fakat paralel evrenler hakkında hiçbir fikrimiz yok! 

Teknolojimiz gelişmiş, kendimize güvenimiz tam, takım ruhumuz harikulâde. 

Anlayacağınız her şey hazır. 

Peki, paralel evrende neler var? 

Solucan deliği ne işe yarar?

Hiçbirisi rüya değilmiş, hepsi gerçekmiş. 

Siz, siz olun sözlerinize dikkat edin. Astropsikologların tedavi için neden çocukluğumuza indiğini hiç düşündümüz mü? Çünkü problemlerin çözümü çocuklarda. Diğer galaksiden gelenler bunun farkında. O yüzden herkes çocukların peşinde. Her zaman dediğim gibi,

Dünyayı Çocuklar Kurtaracak.

Editörün görüşü
Yazar, çocuklara teknolojiye, uzaya, robotlara dair bilgileri, komik unsurları bir araya getirerek akıcı bir anlatımla dile getiriyor. Yazı dili, konuşma dili gibi şıkır şıkır akan bir dil. Anlatım tarzı oldukça farklı. Merak unsuru kitaba çok iyi yedirilmiş. Başlangıçtan en son paragrafa kadar "Acaba şimdi ne olacak?", "Ee, peki ya sonra?" soruları taze şekilde kalıyor. Ses deposu, hafıza deposu gibi unsurları kitapta ustaca kullanmış yazar. Bu, okurlara alt mesaj olarak, güçlü bir şekilde, dünyaya güzel an'lar bırakma isteği kazandıracaktır.
En önemli cümle
Bu arada dünyayı kurtarmanın mutluluğunu hepiniz tatmalısınız. Şimdi bu nasıl olacak diye düşünüyorsunuz değil mi? Size bir sır vereyim, hiçbir şey imkânsız değil. Bunun için süper güçlere de ihtiyaç yok aslında. Bir arkadaşınız ve kendinize güvenmeniz yeter.
Bu kitap neden önemli
Yapay Zeka - Galaksinin Koruyucuları / Paralel Evren ilgili serinin üçüncü kitabı. İkinci kitabın sonuyla başlıyor kitap. Ayrıca ilk sekiz sayfada, 1. ve 2. kitabın çizgi hikayede özeti yer almakta. İkinci kitapta kahramanlarımız dünyayı kurtarmıştı. Bu kitapta da yine aynı heyecanda serüvenlere atılıyorlar. Bunu yaparken birlikte hareket ediyorlar, takım halinde iş yapmanın kolaylığını okura gösteriyorlar. Ayrıca teknolojiye dair yeni kavram, buluş ve terimleri eğlenerek öğretiyorlar. Böylelikle okurlarda yeni bir ufak ve merak kapısı açıyorlar. Kültürel değer ve birikimi iyi kullanması kitabı önemli yapan unsurlardan.
Anahtar kelime
Arkadaşlık, Paylaşma, Teknoloji, Yapay Zekâ, Erdemler, Macera, Heyecan, Hafıza

Diğer kitaplara göz atın