Pelerinsiz Kahraman - Gerçek Süper Güç 1 - Timaş Yayınları

pelerinsiz-kahraman---gercek-super-guc-1-9786050836127.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Pelerinsiz Kahraman - Gerçek Süper Güç 1

Bu bir süper kahraman hikayesi değildir!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Pelerinsiz Kahraman Serisi
Sayfa / Ebat: 104s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Kasım’19 / Mayıs’23
Baskı Sayısı: 4
ISBN: 978-605-08-3612-7
Barkod: 9786050836127
Alt Başlık: Gerçek Süper Güç
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası, görünmez olabilen annesi, bıçak gibi keskin dişlere sahip kardeşi, uçabilen arkadaşlarıyla birlikte TERASYUS kasabasında yaşar. Bu EĞLENCELİ ve SIRA DIŞI kasaba BÜYÜK BİR SORUNLA karşı karşıya: BAY KARAYEL. En büyük hayali Terasyus kasabasını ele geçirmek olan Bay Karayel, her seferinde yepyeni ÇILGIN YÖNTEMLERLE kasabaya saldırıyor. Bu seferki planıysa… BEYAZ TEHLİKE!

Editörün görüşü
Pelerinsiz kahraman, kendisinden çok farklı insanlarla dolu bir kasabada yaşayan "çok normal" bir çocuğu anlatıyor. Süper kahraman hikayeleri çoğu çocuk için çok ilgi çekicidir. Kahramanlarla bağ kurmak, yakın ve benzer hissetmek isterler. Pelerinsiz Kahraman, çocukların kendini yakın hissedebileceği, kasabayı kötülerden kurtaran, süper güçsüz bir kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek gücün olağanüstü şeylerde değil, akılda olduğunu gösteriyor.
En önemli cümle
Gerçek kahraman bilim, gerçek süper güç ise bilmekmiş!
Bu kitap neden önemli
Pelerinsiz Kahraman, süper kahramanların arasında yaşayan ama özel güçleri olmayan sıradan bir çocuğun hikâyesini anlatıyor. Çocukların kahramanlarla bağ kurabileceği kitapta, gerçek gücün bilgi olduğu eğlenceli bir yolla anlatılıyor. Süper kahramanların her sayfadan fırladığı, güldüren, düşündüren, hem komik hem de maceralı PELERİNSİZ KAHRAMAN; çocukların bir solukta okuyacağı heyecanlı bir öykü.
Anahtar kelime
Sevgi, Arkadaşlık, Güç, Akıl, Dostluk, Kahramanlık, Özgüven, Cesaret, Doğruluk, Macera, Eğlence, Komik

Diğer kitaplara göz atın