Tavşan Taptap Ve Sevimli Dostları - Timaş Yayınları

tavsan-taptap-ve-sevimli-dostlari-9786057449672.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Tavşan Taptap Ve Sevimli Dostları

Bugün Tavşan Taptap’ın doğum günü! Taptap, evinde arkadaşları ile bu günü kutlamak istiyor. Arkadaşlarını davet etmek için yola koyuluyor ama onu bekleyen sürprizi henüz bilmiyor. Hamster Huppi, Köstebek Köstek, Baykuş Puhpuh, Serçe Pino ve Zebra Zuzu’nun Tavşan Taptap’a hazırladıkları sürprizi öğrenmek için kitaptaki sayfaları çevirmeye ve kocaman gözleri neşeyle sallamaya hazır mısın? Çocuklar bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken mutlu anları paylaşmanın önemini en eğlenceli hali ile öğrenecekler.
Marka: Sincap Kitap
Kitaplık: Okul Öncesi
Diziler: Bu Kocaman Gözler Kimin?
Sayfa / Ebat: 10s. / 20x20,5
İlk ve Son Baskı: Ağustos’21 / Ağustos’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-74496-7-2
Barkod: 9786057449672
Alt Başlık: Bu Kocaman Gözler Kimin?
130.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
 BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN? TAVŞAN TAPTAP VE SEVİMLİ DOSTLARI 

Doğum günü heyecanı yaşayan Tavşan Taptap'ı ve sürprizlerle dolu arkadaşlarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun!
Tavşan Taptap, Hamster Huppi, Köstebek Köstek, Baykuş Puhpuh, Serçe Pino ve Zebra Zuzu...
Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken mutlu anları paylaşmanın önemini öğrenecek.

Editörün görüşü
Bu Kocaman Gözler Kimin serisinin devam kitaplarından olan Tavşan Taptap ve Sevimli Dostları'nda mutlu anları paylaşmanın önemi konularını işleyen yazarımız Asiye Aslı Aslaner, bu kavramları sıcak bir hikaye kurgusu içinde vermiş. Sevimli karakterleri ile hem çocukların hem de ebeveynlerin çok seveceği bir kitap daha...
En önemli cümle
Taptap şimdi olanları anladı. Dostları ona sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamışlardı. Mutlu etmenin en güzel yolu: Neşeli bir sürprizle hatırlamak dostunu!
Bu kitap neden önemli
Çocuk gelişimi uzmanı gözetiminde hazırlanan bu kitaplar ile çocuklar, görsel materyalleri okurken kelime haznelerini de geliştirecekler. Hareketli gözleri ve canlı renklerdeki görselleri sayesinde eğlenceli ve ilgi çekici bir öğrenme imkânı bulacaklar. Sevimli hikayesinde temizliğin önemini ve mutlu anları paylaşmanın güzelliğini kavrayacaklar. Öğrendikleri ile günlük yaşamda karşılaştıkları durumlar arasında bağ kurabilecekler. Hayal güçlerini ve sosyal duygusal gelişimlerini destekleyecekler. Dinleme, anlama ve kavrama becerilerini kazanacaklar. Okuma-yazma öncesi dönemde yazı ve ses farkındalığı oluşturarak, okuma hakkında büyük keşifler yapabilecekler. Anadilinin yapı ve işleyişine ilişkin ilk ipuçlarının farkına varacaklar.
Anahtar kelime
Kardeşlik, Dostluk, Okul Öncesi, Anaokulu, Dil Gelişimi, Arkadaşlık, Hayvan Sevgisi, Çocuk, Çocuk Kitabı, Çocuk Kitapları, Temizlik

Diğer kitaplara göz atın

merhaba-bocekler-9786258082173.jpg

Merhaba Böcekler

Sincap Kitap
190.00 TL
kirpicik-peki-simdi-ne-yapacak---kahvalti-zamani-9786258082036.jpg

Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak? - Kahvaltı Zamanı

Sincap Kitap
220.00 TL
ne-sorsan-bilir-minik---mevsimler-9786258082135.jpg

Ne Sorsan Bilir Minik - Mevsimler

Sincap Kitap
210.00 TL