Uzaya Giden Tren - Timaş Yayınları

uzaya-giden-tren-9786050845341.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Uzaya Giden Tren

"Mert Arık'ın büyülü dünyasında hayallerimiz yıldızlara dokunacak!"
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Umutlu Kitaplar
Sayfa / Ebat: 64s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Ağustos’22 / Mart’24
Baskı Sayısı: 17
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4534-1
Barkod: 9786050845341
85.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Benim Zürafam Uçabilir kitabının yazarından yine muhteşem bir macera! 
Hayallerinize giden bir trene binmeye hazır mısınız?

Öğretmen, bu sefer de sınıfa bir tren hikâyesi yazma görevi verdi. Bu bir ekip çalışması olacaktı. Moni ve arkadaşları sıra dışı bir tren hikâyesi yazmak için heyecan dolu bir maceraya başladı.
Bu tren Cumburlop Kasabası’na mı gidecekti yoksa Gergedanlar Köyü’ne mi?
Hayır hayır! Treni raydan çıkarma zamanı gelmişti. Çünkü bu tren uzaya gidecekti! 

Peki ama nasıl?

Kahramanlarımız, hikâye kurgulamanın inceliklerini ve yaratıcı yazarlık sırlarını paylaşacakları büyüleyici yolculuklarına bütün okuyucuları davet ediyor!

Haydi, Dünyanın En Büyük Kitabını yazmaya sen de var mısın?
Editörün görüşü
Mert Arık’ın "Uzaya Giden Tren" kitabı, çocuklar için ilham verici bir macera sunuyor. Moni ve arkadaşlarının hikayesi, yaratıcılığı keşfetmeye ve hayal güçlerini serbest bırakmaya ilham veriyor. Birlikte yazdıkları hikaye, işbirliğinin gücünü gösteriyor ve farklılıkların değerini vurguluyor. Renkli illüstrasyonlar, hikayeyi canlı hale getiriyor ve çocukları sayfaların içine çekiyor. Kitap, yeni kelimeler öğrenme ve yazma becerilerini geliştirme fırsatı sunuyor, hayal gücünün sınırlarını keşfetme ve her şeyin mümkün olduğunu öğrenme fırsatı veriyor.
En önemli cümle
"Hayal ettiğimiz her yere gidebiliriz, yeter ki inanalım."
Bu kitap neden önemli
"Uzaya Giden Tren" kitabı, çocukların hayal gücünü harekete geçiren ve yaratıcılığı teşvik eden harika bir hikaye sunuyor. Moni ve arkadaşlarının trenlerini uzaya götürme kararı, hayal gücünün sınır tanımadığını gösteriyor. Kitap, işbirliği ve takım ruhunun önemini vurgularken, farklı fikirlerin ve yaratıcılığın değerini anlatıyor. Kelime dağarcığını geliştirme ve yazma becerilerini teşvik eden eğlenceli aktiviteler sunuyor. Renkli illüstrasyonlarıyla dikkat çeken bu kitap, çocukları okumaya teşvik ediyor ve hayal dünyalarını genişletiyor.
Anahtar kelime
Arkadaşlık, Dostluk, Empati, Sınıf, Okul, Öz Güven, Problem Çözme, Yetenek, Öğrenmek, Sevgi, Farklılıklar, Hayal Gücü, Azim, Çaba, Kendini Tanıma, Başarı, 7 yaş, 8 yaş

Diğer kitaplara göz atın