bitli-evin-kahramani---dunyayi-durduran-kiz-9786050826852.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Bitli Evin Kahramanı - Dünyayı Durduran Kız

Tüm zamanların en tatlış, en minnoş, en cinciş kahramanı. Yani ben, DDK!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Dünyayı Durduran Kız 1
Sayfa / Ebat: 112s. / 13,5*19,5
İlk ve Son Baskı: Kasım’17 / Eylül’19
Baskı Sayısı: 2
ISBN: 978-605-08-2685-2
Barkod: 9786050826852
22.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Bitler dört bir yanı sardıysa, müzik öğretmenimizin peruğu bile bitlendiyse, kafanızdaki streç film sizi bitlerden koruyamıyorsa, üstelik bit şampuanları da birden piyasadan kayboluyorsa bu işte bir iş var demektir!
 
Bu işi de ancak tüm zamanların en tatlı, en minnoş, en cincin halk kahramanı çözer! Yani DDK! Yani ben!
Editörün görüşü
Selcen Yüksel Arvas’ın mizahi bir üslupla kaleme aldığı Dünyayı Durduran Kız serisinde, halk kahramanımız DDK önemli görevleri başarmanın ve dünyayı kurtarmanın peşinde. Her kitapta, etrafında gerçekleşen gizemli olayları çözerken okuyucuları da sürükleyici bir hikâyede kendisine eşlik etmeye çağırıyor. Dünyayı Durduran Kız’ın durdurulamayan minik kardeşi Yaman ise bazen sakarlıkları bazen de dikkati ile bu hikâyenin en minik ortağı. Dünyayı Durduran Kız serisi renkli, hayal kurmaya izin veren eğlenceli resimleri ve sürükleyici hikayesiyle sizleri büyük bir eğlenceye davet ettiği kadar kardeşliğin ve koşulsuz yardımın değerini de anlatıyor.
En önemli cümle
Her şey daha güzel bir dünya için!
Bu kitap neden önemli
*Öykülerin bölümler halinde okuyucuya sunulması ve akıcı bir dil kullanılması okuma deneyimini kolaylaştırmakta; günlük yazı türüne öykünen üslubu ile okuyucuya keyifli ve özdeşleşmesi kolay bir süreç hazırlamaktadır. *Sürükleyici öyküsü ve keyifli anlatımıyla hem çocukları eğlendirmekte hem de okuma alışkanlığının gelişimine katkıda bulunmaktadır. *Serinin girift bir kurgu yapısına sahip olması hitap ettiği yaş grubunun ihtiyacı olan bilişsel becerilerin gelişimini desteklemektedir. *Bu seri, yaşla beraber gelişen dikkat süresini daha da uzatmak için çocukların keyif alabileceği, sürükleyici ve heyecan verici bir kaynaktır. *Ergenlik döneminde beliren bağımsızlık ve ayrışma ihtiyaçlarına olumlu cevap verebilmekte ve bu ihtiyaçları pozitif yönde şekillendiren bir kahraman sunabilmektedir. *Hayal gücünü ve problem çözme becerilerini geliştirmek için önerilebilecek bir kaynaktır. *Renkli ve betimleyici çizimleri, çocuklar için metnin yanında keyifli bir unsurdur. *Kitap boyunca çevre, beslenme gibi değindiği pek çok konu günceldir ve çocuklarda etik anlayışını oluşturmak için bir başlangıç kaynağı olabilir.
Anahtar kelime
Komik, Macera, Eğlenceli

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
paralel-evren---galaksinin-koruyuculari---yapay-zeka-9786050842593.jpg

Paralel Evren - Galaksinin Koruyucuları - Yapay Zeka

Kuzey Bulut
Timaş Çocuk
39.50 TL