Böylesi Daha Güzel - Timaş Yayınları

boylesi-daha-guzel-9786050830828.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Böylesi Daha Güzel

Ben yaptım, harika oldu!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 36s. / 26x26
İlk ve Son Baskı: Ağustos’19 / Şubat’21
Baskı Sayısı: 2
ISBN: 978-605-08-3082-8
Barkod: 9786050830828
130.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Deniz yeni boya kalemleriyle hevesle boyama yapmaya başlar, ancak çizgilerin dışına taşırdığı için üzülür. Boyamayı beceremediğini düşünür ve yapmaktan vazgeçer. Sonra, ablasının kendince dansını, annesinin birbirinden farklı şekildeki kurabiyelerini, babasının uçurtma yapmak için çeşitli denemeler yapmasını izler. Ve sonunda boyamayı nasıl yapacağına karar verir. Çünkü herkesin kendi tarzı vardır!

 

Çocuklara sınırlara bağlı kalmamayı, denemekten korkmamalarını, yaptıklarından keyif almalarının önemini anlatan sıcacık bir hikâye. 

Editörün görüşü
Kırmızı Gemim Neden Gitti?, Benim Atım Farklı, Kardan Arkadaşım, Babamın Masası kitaplarının yazarı Esin Bacacı Taner’den hem çizimleri hem de öyküsüyle naif, olumlu duygular uyandıran, çocukları kendileri gibi olmaya teşvik edecek bir kitap. Çocuklara denemekten korkmamalarını anlatan kitap, onların özgün davranmalarına da değiniyor. Bildiğiniz ve istediğiniz gibi yapın diyen Böylesi Daha Güzel'le çocuklar, yaptıkları her şeyden keyif alacaklar.
En önemli cümle
"Aynısını yapmıyor olabilirim, çünkü bu benim tarzım.”
Bu kitap neden önemli
• Çocuklara sınırlara bağlı kalmamayı • Denemekten korkmamalarını, • Yaptıklarından keyif almalarını öğütlüyor. • Çizimleri orijinal ve sıcak olan Böylesi Daha Güzel, okul öncesi değerlere hitap ediyor.
Anahtar kelime
Boyama, Dans, Kurabiye, Uçurtma, Hediye

Diğer kitaplara göz atın