Kanatsız Kelebek - Mavinin Kızı Emily 6 - Timaş Yayınları

kanatsiz-kelebek---mavinin-kizi-emily-6-9786051442846.jpg

Kanatsız Kelebek - Mavinin Kızı Emily 6

Emily, eğitim için gittiği Shrewsbury’de yeni maceralara kanat açıyor.
Marka: Carpe Diem Kitap
Kitaplık: Genç Kurgu
Diziler: Roman
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Şubat’23 / Şubat’23
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-144-284-6
Barkod: 9786051442846
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Emily, eğitim için gittiği Shrewsbury’de yeni maceralara kanat açıyor. Kaleme ve yazmaya olan tutkusu, kendi harçlığını çıkarma fikriyle birleşince, başına yine beklenmedik olaylar gelir.

Bazen kalbini acıtan şeyler yaşasa da her şeye rağmen hayata sımsıkı tutunmaya devam eden Emily, artık kendini daha derinden keşfedeceği bir sürecin de içindedir.

Yeni tanışacağı bazı insanlar Emily’nin hayatını nasıl etkileyecek? Kalbinin derinlerindeki duygularla yüzleşmeyi başarabilecek mi? Hayallerine açılan kapının anahtarına sonunda ulaşabilecek mi?

 

 

Editörün görüşü
*** Yayınlandığı ilk günden itibaren okunma rekorları kıran Mavinin Kızı Emily serisi, tüm dünyada okunma listelere girdi ve onlarca dile çevrildi. 2019'da BBC News, tarafından ‘En Etkili 100 roman’ arasında listeledi. Birçok ülkede televizyon dizisi olarak çekildi. Sinema ve animasyon filmlerine uyarlandı.
Bu kitap neden önemli
• Yediden yetmişe her okurun beğenerek okuyabileceği kült bir eser… • Emily, duygu ve düşünce yönünden güçlü bir karakter. Ailesini çocuk yaştayken kaybetmiş olması ve yaşadığı zorluklara rağmen hayata tutuşuyla ideal bir rol-model. • Doğa sevgisi onun için âdeta bir tutku. Çevresinde gördüğü her şeyle; ağaçlarla, bulutlarla, denizle, rüzgârla, hayvanlarla dost… • Emily’nin diğer büyük tutkusu, yazmak… Dünyaya yazmak için geldiğine ve doğduğu gün bile parmaklarının ucunda kalem tutma arzusuyla bir karıncalanma olduğuna inanıyor.

Diğer kitaplara göz atın