Penguen Görmek İster Misin? - Timaş Yayınları

penguen-gormek-ister-misin-9786050848137.jpg

Penguen Görmek İster Misin?

Penguen görmek ister misin? O zaman kahramanlarımızı takip et!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 36s. / 26x26
İlk ve Son Baskı: Eylül’23 / Eylül’23
Baskı Sayısı: 1
Tercüman:
ISBN: 978-605-08-4813-7
Barkod: 9786050848137
130.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
İki çocuk şehrin içinde gezen bir penguenin peşine düşerler. Kendini penguen uzmanı olarak tanımlayan kahramanımız gördüğü çeşitli hayvanları penguen zanneder. Ancak bunlardan hiçbiri gerçek bir penguen değildir. 
 
Kahramanlarımızla beraber pengueni bulmaya var mısın? 

Küçük okuyucular eğlenceli bir öykünün eşliğinde her sayfada gizlenmiş pengueni arayıp, diğer hayvanların ne olduğunu bulmaya çalışacaklar. Kitabın sonunda ise öyküde geçen tüm hayvanları hep beraber yakından tanıyacağız! 
 
Editörün görüşü
Küçük okuyucular eğlenceli bir öykünün eşliğinde her sayfada gizlenmiş pengueni bulup, diğer hayvanların ne olduğunu tahmin etmeye çalışacaklar. Kitabın sonunda ise kitapta yer alan tüm hayvanların özelliklerini tanıtan bir bölüm bulunuyor.
Bu kitap neden önemli
Eğlenceli bir kurguya sahip öykünün içerisinde hayvanları ara bul özelliği de eklenmiştir. Küçük okuyucular her sayfada gizlenen pengueni arayacaklardır. Her sayfada tanıtılan yeni hayvanlar bulunur. Kitabın sonunda ise bu hayvanların isimleri ve özellikleri paylaşılır. Okuma ve dinlemene alışkanlığı pekiştirecek eğlenceli bir eser. Çocuklardaki keşfetme ve merak etme duygusunu destekleyecek bir eser.
Anahtar kelime
3 Yaş, 4 Yaş, 5 Yaş, ara bul, Hayvanlar, Hayvanlar Alemi, Merak, Keşif

Diğer kitaplara göz atın