Pera Palas'ta Onbir Gece - Timaş Yayınları

pera-palasta-onbir-gece-9786050846591.jpg

Pera Palas'ta Onbir Gece

Pera Palas’ta Gölge Oyunu’nun yazarı Kayahan Demir’den Agatha Christie’nin başrolde olduğu yeni bir polisiye! Bir Pera Palace Polisiyesi
Marka: Genç Timaş
Kitaplık: Gençlik
Diziler: Polisiye
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x20,5
İlk ve Son Baskı: Ocak’23 / Aralık’23
Baskı Sayısı: 3
ISBN: 978-605-08-4659-1
Barkod: 9786050846591
110.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

En büyük cinayet, bir insanın mutluluğunu, hayallerini öldürmektir!

 

Ünlü polisiye yazarı, nam-ı diğer Polisiye Kraliçesi, Agatha Christie geçmişte onbir gün ortadan kaybolur. Arabası bir göl kenarında ağaçlara çarpmış bir şekilde bulunduğunda herkes onun öldüğünden emindir. Ancak ünlü yazar İstanbul’un en ünlü oteli Pera Palas’a geri döner ve tüm gerçekler şimdi ortaya çıkacaktır.

 

Agatha Christie, bu efsanevi onbir günlük kayboluş hikâyesini konu alan biyografik polisiye filminin çekimleri için yeniden Pera Palas’ı ziyaret ediyor. Pera Palas’ta Bayan Christie kendini gerçek bir filmin içine düşmüş halde bulur. Film icabı öldürülmesi gereken karakterler, gerçek hayatta kurban olmaya başladığında Agatha Christie tanık olduğu bu cinayetleri nasıl kanıtlayacaktır? Peki ya gördüğü rüyalar ve hafızasındaki boşluklar ona ne anlatmak ister?

 

Agatha Christie’nin peşindeki gizemli dedektif ve yardımcısı Pera Palas'taki karanlığı aydınlatabilecek mi?

Bu kitap neden önemli
● Kitabın ana karakteri olan ünlü polisiye yazarı Agatha Christie, İstanbul’da yaşadıklarını kurgusal bir anı olarak kaleme alıyor. ● Pera Palas’ta yaşanan faili meçhul bir cinayeti çözmeye çalışan Milas, Engin ve Bayan Christie, okurlara okuması keyifli diyaloglar sunuyor. ● Serinin sevilen karakterleri Dedektif Milas ve yardımcısı Engin, Kayahan Demir okurları ile polisiye severleri bir araya getiriyor ve serinin beşinci kitabıyla kaldığı yerden devam ediyor! ● Pera Palas’ta Onbir Gece, geçmiş ve anılar çerçevesinde, sürükleyici bir polisiye kurgusu.
Anahtar kelime
Gizem, Polisiye, İpucu, Mizah, Cinayet, Agatha Christie, Olay Yeri

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
ayi-donuyor-ciltli-somizli-9786259429083.jpg

Ayı Dönüyor (Ciltli Şömizli)

Genç Timaş
240.00 TL
Yeni
mucizevi-tatlicilar-ciltli-somizli-9786259429069.jpg

Mucizevi Tatlıcılar (Ciltli Şömizli)

Natasha Hastings
Genç Timaş
320.00 TL