Profesör İyon İle Fen 1 Set - (5 Kitap) - Timaş Yayınları

profesor-iyon-ile-fen-1-set---5-kitap-9786050819205.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Profesör İyon İle Fen 1 Set - (5 Kitap)

Fen dersiyle problemin varsa Profesör İyon imdadına yetişir!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Profesör İyon İle Fen
Sayfa / Ebat: 480s. / 12,5x19,5
İlk Baskı: Mart’15
Baskı Sayısı: 5
ISBN: 978-605-081-920-5
Barkod: 9786050819205
175.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Fen konularını bir de Fen Gezegeni'nin başkanı Profesör İyon'dan dinleyin! O ve ekibi, tasarladıkları çeşitli çözüm yollarıyla çocukları fen konularıyla yaşadığı problemlerden kurtarıyor. Profesör İyon ve ekibinin tek amacı evrende fen konusunda sorun yaşayanlara yardımcı olmak, onların fen derslerinden korkmamalarını sağlamak ve fenin hayatın bir parçası olduğunu göstermek. Bu seride vücudumuz, sağlığımız, maddenin hâl değiştirmesi, maddelerin ölçülebilir özellikleri, kuvvet ve hareket problemlerine çözüm getiriliyor.
Editörün görüşü
Fen konularını bir de Fen Gezegeni’nin başkanı Profesör İyon’dan dinleyin. O ve ekibi, tasarladıkları çeşitli çözüm yollarıyla çocukları fen konularıyla yaşadığı problemlerden kurtarıyor. Profesör İyon ve ekibinin tek amacı evrende fen konusunda sorun yaşayanlara yardımcı olmak; onların fen derslerinden korkmamalarını sağlamak ve fenin hayatın bir parçası olduğunu göstermek. Bu seride; vücudumuz, sağlığımız, maddenin hâl değiştirmesi, maddelerin ölçülebilir özellikleri, kuvvet ve hareket problemlerine çözüm getiriliyor.
En önemli cümle
Her şey hayal etmekle başlar.
Bu kitap neden önemli
*Çocukların okulda ders olarak gördükleri fen konularını eğlenceli bir dille anlatarak daha kolay öğrenme fırsatı yaratıyor. *Sürükleyici anlatımıyla çocuklara okuma alışkanlığı kazandırıyor. * Hem eğlendiriyor, hem öğretiyor.
Anahtar kelime
Atıklar, Ses, Kuvvet, Hareket, Dünyamız, Yerküre, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen Bilgisi, İyon, Macera

Diğer kitaplara göz atın

Popüler
bir-varlikmis-bir-yoklukmus-9786050844436.jpg

Bir Varlıkmış Bir Yoklukmuş

Murat Moroğlu
Timaş Çocuk
32.50 TL