Yedek Kaleci - Timaş Yayınları

yedek-kaleci-9786256581326.jpg

Yedek Kaleci

Hayalinin Peşinden En Fazla Ne Kadar Koşabilirsin?
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Umutlu Kitaplar
Sayfa / Ebat: 64s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Mart’24 / Mayıs’24
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
ISBN: 978-625-6581-32-6
Barkod: 9786256581326
85.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

“Hayatta her zaman yedekler vardır. Maçta, oyunda, sınavda… Bazen hepimiz yedek olmuşuzdur. Bu durum bizi üzmüştür. Bu kitabı okuduktan sonra yedekliğin bir başarısızlık değil hedefe giden bir yol olduğunu mutlulukla fark edeceksiniz.  İnanmak, hayallerimizin peşinden gitmek ve başarmak için asla vazgeçmemek üzerine ilham verici harika bir hikâye… Hepimizin hikâyesi…”
-Eğitimci Yazar Metin Özdamarlar
Tahsin Kerem'in çok büyük hayalleri var! En çok istediği şey, hayranı olduğu dünyaca ünlü kaleciden imzalı forma almak ve tabii ki mahallede kurulan futbol takımının kalecisi olmak. Fakat evdeki hesap çarşıya uymayacak ve işler istediği gibi gitmeyecek.
Tüm bunlara rağmen Tahsin Kerem hayallerinin peşinden koşmaya devam edebilecek mi?

En önemli cümle
"Gözü pek bir izci gibi sür hayallerinin izini."
Bu kitap neden önemli
Eser “yedeklik” vurgusuyla, karşımıza çıkacak fırsatlara karşı disiplinli çalışmak ve vazgeçmemek üzerine bir hikâye sunuyor. Hayal etme, hedef belirleme, odaklanma, başarma içgüdüsü, fırsatları değerlendirme, vazgeçmeme, disiplinli çalışma gibi çok değerli temaları içinde barındırıyor. Yedek Kaleci “umutlu kitaplar” tanımına tam anlamıyla uyan, hayat farklı krizler doğursa da pes etmeden geleceğe bakmayı unutmamak gerektiğini anlatan etkileyici ve keyifli bir kitap.
Anahtar kelime
Azim, Başarı, hayal kurmak, Disiplin, Çalışkanlık, Futbol, Sporcu, 7 yaş, 8 yaş

Diğer kitaplara göz atın