Allah Beni Seviyor (Fleksi Cilt) - Timaş Yayınları

allah-beni-seviyor-fleksi-cilt-9786256360051.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Allah Beni Seviyor (Fleksi Cilt)

Çocuklarınızın gönlüne Kur'an ayetleriyle dokunmak için...
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Cep Dini Öyküleri
Sayfa / Ebat: 384s. / 12x16,5
İlk ve Son Baskı: Ocak’23 / Ocak’23
Baskı Sayısı: 13
ISBN: 978-625-6360-05-1
Barkod: 9786256360051
170.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Mucize kitap Kur’ân-ı Kerîm’in ayetlerinde Allah iyi insanların niteliklerini bir bir sayar. 
 
Bu ayetlerde güzel ahlaka dair belirtilen niteliklerin her birini Rabb’imiz kendi sevgisiyle birleştirerek bizlere sunar. 
 
Allah Beni Seviyor kitabındaki öykülerde, güzel ahlaka dair nitelikleri çocuklarımızın hayatlarına katabilmek için özenle çalıştık. 
 
Allah’ın sevdiği güzel davranışları yavrularına kazandırmak isteyen anne babalar, Allah Beni Seviyor öyküleriyle çocuklarını buluşturduklarında çocuklarının geleceği adına çok önemli bir adım atmış olacaklar. 
 
Çocuklarınıza muhabbetle okumanız ve yavrularınızın gönüllerine Kur’ân-ı Kerîm ayetleriyle dokunmanız dileğiyle…

KUDRET EREN YAVUZ - Uzm. Psikolojik Danışman
Editörün görüşü
Allah Beni Seviyor, çocuklarınıza her gün bir hikâye okuyarak güzel davranışlar ve Kur'an sevgisi kazandırabileceğiniz bir eser. Ayetlerde yer alan iyi insanların nitelikleri Allah Beni Seviyor kitabıyla somutlaşıyor ve çocukların anlayabileceği seviyede anlatılıyor. Çocuklar bu kitapla iyilik yapmak, sabırlı olmak, güzel davranmak, nankör olmamak gibi pek çok değeri edinecek. Allah Beni Seviyor kitabıyla öğrendikleri ayetleri kendilerine kılavuz yapacaklar.
En önemli cümle
Dönüş yolunda Yusuf hiç konuşmadı. İyilik yapmanın ne kadar güzel olduğunu düşünüyordu. Üstelik Allah da çok seviyordu iyilik yapanları. Yusuf, kendi kendine “Allah beni çok seviyor.” deyip gülümsedi.
Bu kitap neden önemli
Allah Beni Seviyor, içinde yer alan öykülerle çocuklara güzel ahlaka dair örnekler sunuyor ve güzel davranışlar kazanmalarına yardımcı oluyor. Her güzel davranışın ayetlerle birleştirildiği kitapta çocuklar, iyilik, adil olmak, sabırlı olmak, şımarık olmamak gibi değer ve kavramlarla tanışıyorlar. Çocuklar Allah Beni Seviyor kitabıyla hem Kur'an-ı Kerim'le hem ayetlerde geçen iyi insanların nitelikleriyle tanışarak iyi insan olmak için çaba harcayacaklar. Bu davranışları edinerek ileride mutlu insanlar olacaklar.
Anahtar kelime
Ayet, Öykü, Allah, Allah Sevgisi, İyilik, Sabır

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
hic-gorundugu-gibi-degil-tablet-9786256360808.jpg

Hiç Göründüğü Gibi Değil / Tablet

Gaffar Gazi Koç
Gülce Çocuk
75.00 TL