Allah Benimle - Timaş Yayınları

allah-benimle-9786256360105.jpg

Allah Benimle

Bu kitap, "Allah (cc) nerede?" sorusuna çocuklar için cevap veriyor.
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Sayfa / Ebat: 32s. / 22x27
İlk ve Son Baskı: Mayıs’23 / Mayıs’23
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-625-6360-10-5
Barkod: 9786256360105
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Bizi yaratan, işiten ve gören, her şeyden üstün olan Allah'ı (cc) çocuklara anlatmak kimi zaman oldukça zor olabiliyor. Bu kitap okul öncesi çocukların soyut kavramları daha iyi anlayabilmesini sağlayacak şekilde yalın ifadelerle ve somutlaştırma yöntemi kullanılarak hazırlandı. Yurt dışında çok satanlar listesine giren "Allah Benimle" çocukların Allah inancını desteklemeyi hedefliyor. Kitap, basit ve anlaşılması kolay bir dilin yanı sıra oldukça güzel, kendine has çizimleriyle de öne çıkıyor.
 
Allah'ın tüm hayatımızın içinde var olduğuna dair harika bir eser.
Editörün görüşü
Allah Benimle, günlük hayatımızda Allah'ın varlığını öğreten bir çocuk kitabı. Bu kitap, basit ve anlaşılması kolay bir dilin yanı sıra oldukça güzel, kendine has çizimlere de sahip. Allah'ın tüm hayatımızın içinde var olduğuna dair harika bir hikâye.
En önemli cümle
Allah’ı çok seviyorum ve onun sevgisini kazanmak için daima iyi işler yapıyorum.
Bu kitap neden önemli
Bizi yaratan, işiten ve gören, her şeyden üstün olan Allah'ı (cc) çocuklara anlatmak kimi zaman oldukça zor olabiliyor. Bu kitap okul öncesi çocukların soyut kavramları daha iyi anlayabilmesini sağlayacak şekilde yalın ifadelerle ve somutlaştırma yöntemi kullanılarak hazırlandı. Yurt dışında çok satanlar listesine giren "Allah Benimle" çocukların Allah inancını desteklemeyi hedefliyor.
Anahtar kelime
Allah Sevgisi, İnanç, Dini Eğitim, Değerler Eğitimi

Diğer kitaplara göz atın