Ayetlerle Dini Değerler Set (10 Kitap) - Timaş Yayınları

ayetlerle-dini-degerler-set-10-kitap-1520508059786.jpg

Ayetlerle Dini Değerler Set (10 Kitap)

Kur’an’ın Işığında Değer Kazanımı ve Davranış Eğitimi
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Ayetlerle Dini Değerler
Sayfa / Ebat: 320s. / 11,5x16,5
İlk ve Son Baskı: Aralık’23 / Temmuz’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: -
Barkod: 1520508059786
250.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Haydi karşılaştığımız problemlere, ayetlerle çözüm bulalım!
Bu kitapların her birinde ayrı bir tema, ayrı bir mini hikâye bulacaksın. Sorunlarla baş etme yollarını öğreten, ahlaki değerleri benimseten, duygusal yönden güçlendiren farklı temaları Allah'ın bizim için Kur'an-ı Kerim'de söyledikleriyle pekiştiriyoruz. Bu sevimli hikâyelere sen de dahil ol!
Editörün görüşü
Sevimli kahramanlarıyla bir solukta okunan bu kitaplar, çocukların okuma becerilerini ve alışkanlıklarını geliştiriyor. Her bir kitapta ele alınan özel temalar, çocukların ahlaki davranışları ve sosyal becerileri tanımalarına katkı sağlıyor, karakter eğitimlerini destekliyor. Üstelik tüm bunlar birer ayete referans veriyor. Eğitsel yönden güvenilir içeriği, rahatça taşınan boyutları, rengârenk çizimleriyle çocukların gözdesi olacak Ayetlerle Dinî Değerler, eğlenerek okuma alışkanlığı kazandıran harika bir dizi…
Bu kitap neden önemli
Çocuklara sorunlarla baş etme yollarını öğreten, onları duygusal yönden güçlendiren, evrensel değerleri benimseten, eleştirel düşünme yeteneği kazandıran değerler, çocukların hayatına ayetler vasıtasıyla giriyor. Ayetlerle Dinî Değerler serisi okurlarını eğlendirirken aynı zamanda değer aktarımı da sağlıyor.
Anahtar kelime
Nimet, Orman, Arkadaşlık, Sevgi

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
hic-gorundugu-gibi-degil-tablet-9786256360808.jpg

Hiç Göründüğü Gibi Değil / Tablet

Gaffar Gazi Koç
Gülce Çocuk
75.00 TL