Azıcık Aklım Karıştı - Annem Beni Seviyor Mu? - Timaş Yayınları

azicik-aklim-karisti---annem-beni-seviyor-mu-9786258082029.jpg
Yeni
TANITIM VİDEOSU
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Azıcık Aklım Karıştı - Annem Beni Seviyor Mu?

“Düşünce baloncukları” açılsa aklımızdan geçenleri birlikte yeniden okusak, ne dersin? Azıcık karışan aklımız kötü düşünceler yerine güzel düşünceleri koyabilir mi?
Marka: Sincap Kitap
Kitaplık: Okul Öncesi
Diziler: Bazen Olur Böyle
Sayfa / Ebat: 24s. / 24x21
İlk ve Son Baskı: Nisan’22 / Nisan’22
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-625-8082-02-9
Barkod: 9786258082029
Alt Başlık: Azıcık Aklım Karıştı
37.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Azıcık aklım karışır "Annem beni seviyor mu?" diye.
Dur üzülme, bazen olur böyle!
Kötü düşünceler yerine güzel düşünceleri koymak için
aklından geçen düşünceleri yeniden okumaya hazır mısınız?
En önemli cümle
Annemiz kızınca, üzülünce, endişelenince Azıcık aklımız karışır, “Annem Beni Seviyor mu?” diye. Dur üzülme, bazen olur böyle. Kötü düşünceler yerine güzel düşünceleri koymak için aklından geçen düşünceleri yeniden okumaya hazır mısın?
Bu kitap neden önemli
AZICIK AKLIMIZ KARIŞINCA KÖTÜ DÜŞÜNCELER YERİNE GÜZELLERİNİ KOYMAK MÜMKÜN MÜ? Bazen düşünceler bazen aklımızı karıştırabilir! “Düşünce baloncukları” açılsa aklımızdan geçenleri birlikte yeniden okusak, ne dersin? Azıcık karışan aklımız, kötü düşünceleri kovar, yerine güzellerini koyar! BU KİTAP NEDEN ÖNEMLİ? Soyut bir kavram olan ”DÜŞÜNCELER” konusunu düşünce bulutlarıyla somutlaştıran bu hikâye: Aklımızdan geçen düşüncelerin her zaman gerçeği yansıtmadığıyla ile ilgili farkındalık kazandırır. Korku, kaygı ve üzüntüyle aklımıza gelen kötü düşüncelerle baş etmek için yol gösterir. Aslında bizi sevdiği, önemsediği içi bazen “kızan” anne ile doğru bir iletişim kurmak, duygular ve düşünceleri ayırt etmek konusunda yardımcı olur. Açılan pencereler interaktif okuma imkânı verir. Annemiz kızınca, üzülünce, endişelenince Azıcık aklımız karışır, “Annem Beni Seviyor mu?” diye. Dur üzülme, bazen olur böyle. Kötü düşünceler yerine güzel düşünceleri koymak için aklından geçen düşünceleri yeniden okumaya hazır mısın?
Anahtar kelime
Hikaye, Duygu, Kıskançlık, Duygular, Çocuk Kitapları

Diğer kitaplara göz atın