Hayal Tepelerine Yolculuk - Timaş Yayınları

hayal-tepelerine-yolculuk-9786256360631.jpg

Hayal Tepelerine Yolculuk

Burada Hayal Gücünün Sınırı Yok!
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Pusula Kitaplar
Sayfa / Ebat: 64s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Ocak’24 / Ocak’24
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-625-6360-63-1
Barkod: 9786256360631
75.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Gan, çok mutsuz! Boş geçen yaz tatilinde canı sıkılıyor. Eğer o çok pahalı olduğu için alamadıkları oyun konsolunu almış olsalardı işler daha farklı olurdu tabii… Gerçekten böyle mi? Yoksa “Hiç” isimli parmak adam Gan’a aksini kanıtlayabilecek mi dersiniz?

Hiç ile Gan hayaller diyarına gidecek ve can sıkıntısına çözüm arayıp maceradan maceraya atılacak. Her doğaüstü olay bir ders niteliğinde! Gan’ın zincire vurulmuş devden, dervişlerin sofrasından, kesilmiş ağaç fidanlarından, Kadı Efendi’den Bunaltan Kayalar’dan ve en önemlisi Para Dağı’ndan öğreneceği çook şey var.

Editörün görüşü
Gan isimli kahramanımızın canı çook sıkılıyor. Hatta sıkıntıdan o kadar öfkeleniyor ki sağında solunda ne bulduysa tekmelemeye başlıyor. O da ne! Halının altından serçe parmağı kadar bir adam... İsmi ise “Hiç”. Hiç ile Gan hayaller diyarına gidecek ve can sıkıntısına çözüm arayıp maceradan maceraya atılacak. Her doğaüstü olay bir ders niteliğinde! Gan’ın zincire vurulmuş devden, dervişlerin sofrasından, kesilmiş ağaç fidanlarından, Kadı Efendi’den Bunaltan Kayalardan ve en önemlisi Para Dağından öğreneceği çook şey var.
En önemli cümle
Elindekilerle mutlu olamıyorsan, uzakta aradığın mutluluk da gelip geçici olur.
Bu kitap neden önemli
- Bu kitapta hayal gücünün sınırı yok! Gan’ın gittiği doğaüstü dünya öyle güzel öyle hayranlık uyandırıcı ki orada yaşayacağın maceralara doyamayacaksın. - Bu eser atıflarla dolu! Bu hikâyenin Nasrettin Hoca’dan Yunus Emre’ye, A’mak-ı Hayal’den başka klasik metinlere pek çok ilham kaynağı var. - Bu kitap çok önemli sorulara cevaplar eriyor. Gerçekten mutluluğun tek kaynağı para mıdır? Bu hayattaki amacımız ne? Paylaşımcı olmak, bir kazanda kaynamak, önyargılı olmamak ne demek? Tüm bunlar neden önemli? Hepsinin cevabı burada.
Anahtar kelime
Hayal Gücü, Mutluluk, Kanaat

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
hic-gorundugu-gibi-degil-tablet-9786256360808.jpg

Hiç Göründüğü Gibi Değil / Tablet

Gaffar Gazi Koç
Gülce Çocuk
75.00 TL