İbadetlerle Tanışıyorum - Ara Bul - Timaş Yayınları

ibadetlerle-tanisiyorum---ara-bul-9786256360273.jpg

İbadetlerle Tanışıyorum - Ara Bul

“İbadetleri çocuklara tanıtmanın eğlenceli yolu! Ara bul etkinlikleriyle yolculuk başlıyor.”
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Sayfa / Ebat: 48s. / 26x26
İlk ve Son Baskı: Ekim’23 / Ekim’23
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-625-6360-27-3
Barkod: 9786256360273
150.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
İbadetlerin rengârenk dünyasıyla tanışmak için bir yolculuğa davetlisin. Sayfalarında ara bul yaparken eğleneceğin, yeni şeyler öğreneceğin, soruları ve etkinlikleriyle neşeleneceğin bu kitap konusuyla tam sana göre.

İçindeki eğlenceli "Ara Bul" oyununu tek başına oynayabileceğin gibi kardeşin, ailen veya arkadaşlarınla da oynayabilirsin. Sayfalarında gizlenmiş nesneleri bulmak için sıra sende... Haydi o zaman... 
Editörün görüşü
İbadetlerle Tanışıyorum isimli kitapta çocuklara ibadetlerle ilgili hem bir hikâye sunuluyor hem de ara bul etkinliği yaptırılıyor. Ayrıca resimler üzerinden soru cevaplatarak iletişim kurması sağlanıyor. Böylece eğlenerek öğrenmesi amaçlanıyor.
En önemli cümle
Babamla kamp yapacağımız yeri belirledikten sonra çadırımızı kurduk. Çok yorulmuştuk, hava sıcaktı. Annem bize sevgiyle bakıp ‘Allah’ım çocuklarımızla bize güç ve sağlık ver. Onları güzel ahlaklı yetiştirmemiz için bize yardım et.’ diye dua etti. Babam da ‘Amin’ dedi. Merve ve ben de ‘Amin’ dedik. Güzel sözlerle birbirimize dua etmek harika bir duygu!
Bu kitap neden önemli
BU KİTAP NEDEN ÖNEMLİ * Çocuklara ibadetleri bütüncül bir şekilde tanıttığı için * Bir ara bul kitabı olduğu için * Ara bul haricinde interaktif okumayı sağlayan soruları olduğu için * Etkinliklerin yanında bir de hikayesi olduğu için * Yerli ve yabancı yayınlar içinde ibadetler konusunu ara bul ile ilk anlatan kitap olduğu için * Çeviri yapılmaya ve yurt dışı telife çok uygun olduğu için * Alanında uzman bir öğretmen olan Şeyda Apaydın tarafından yazıldığı için ÖNEMLİDİR
Anahtar kelime
Ramazan, Bayram, Oruç, Değerler, Değerlerimiz, Değerler Eğitimi, Okul Öncesi, İftar, Sadaka, Yardımlaşma, İyilik

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
mutlu-bayram-9786256360723.jpg

Mutlu Bayram

Süreyya Ülker Aydın
Gülce Çocuk
90.00 TL