Meraklı Zebra Selamlaşmayı Öğreniyor / Yapbozlu Kitap 2 - Timaş Yayınları

merakli-zebra-selamlasmayi-ogreniyor-yapbozlu-kitap-2-9786256360174.jpg

Meraklı Zebra Selamlaşmayı Öğreniyor / Yapbozlu Kitap 2

Yapbozlarla Selamlaşmayı Öğreniyorum
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Çocuk ve Din
Sayfa / Ebat: 12s. / 15,5x15,5
İlk ve Son Baskı: Ekim’23 / Ekim’23
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
ISBN: 978-625-6360-17-4
Barkod: 9786256360174
150.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Yapbozlarla "Selamlaşmayı" öğreten bu kitapta, Zebra mini hikâyesiyle çocuklara eşlik ediyor. Yapbozları yaparken "ince motor becerilerinin" gelişimi desteklenirken hikâye ve şiirle dil becerilerinin gelişimi destekleniyor. Minik okurların keyifle tekrar okuyup oynayacakları bu kitap çok önemli sözler söylüyor. Gelin kulak kabartalım.
Editörün görüşü
Çocukların selamlaşmayı öğrenmesini amaçlayan bu kitap yapbozlarla da okuru aktif hale getirmektedir. Okul öncesi çocukların yaş seviyesine uygun mini bir hikâye eşliğinde besmele sözünün anlatımı yapılıyor. Yazar, çocukları yakından bilen, onların seviyelerine uygun atölyeler ve anlatımlar yapan okul öncesi dini eğitim uzmanı. Yaptığı çalışmalarla ebeveynleri bilgilendirdiği gibi öğretmenlerle de bilgilerini sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı başarabilmektedir.
Bu kitap neden önemli
KİTAP NEDEN ÖNEMLİ * Selamlaşmayı öğrettiği için * Yapboz oyunu eşliğinde dinimizce önemli görülen selamlaşmayı kavrattığı için * Hem ulusal hem de uluslararası sahada bu konu ilk kez yapbozlu kitapla verildiği için * Okul öncesi çocukların tekrar tekrar kullanabileceği bir boardbook olduğu için * Yapboz etkinliği sebebiyle ince motor becerilerinin gelişimine destek olduğu için ÖNEMLİDİR.
Anahtar kelime
Selamlaşma, Selam, selam vermek, Yapboz, Etkinlik, Etkinlikli Hikaye, Dini Bilgiler, İnanç

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
mutlu-bayram-9786256360723.jpg

Mutlu Bayram

Süreyya Ülker Aydın
Gülce Çocuk
90.00 TL