Şirin Serçe Duayı Öğreniyor / Yapbozlu Kitap - Timaş Yayınları

sirin-serce-duayi-ogreniyor-yapbozlu-kitap-9786256360600.jpg
Yeni

Şirin Serçe Duayı Öğreniyor / Yapbozlu Kitap

Yapbozlarla Dua Etmeyi Öğreniyorum
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Çocuk ve Din
Sayfa / Ebat: 12s. / 15,5x15,5
İlk ve Son Baskı: Mart’24 / Mart’24
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-625-6360-60-0
Barkod: 9786256360600
150.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Yapbozlarla "dua etmeyi ve âmin demenin" öğreten bu kitapta, sevimli serçeler hikâyesiyle çocuklara eşlik ediyor. Yapbozlar çocukların "ince motor becerilerini" geliştirirken hikâye de dil becerilerini geliştirecektir. Dua etmenin neşesini dinlemeye ve yapbozları yapmaya var mısın?
Editörün görüşü
Çocukların duayı ve amin kelimesini öğrenmesini amaçlayan bu kitap yapbozlarla da okuru aktif hale getirmektedir. Okul öncesi çocukların yaş seviyesine uygun mini bir hikâye eşliğinde besmele sözünün anlatımı yapılıyor. Yazar, çocukları yakından bilen, onların seviyelerine uygun atölyeler ve anlatımlar yapan okul öncesi dini eğitim uzmanı. Yaptığı çalışmalarla ebeveynleri bilgilendirdiği gibi öğretmenlerle de bilgilerini sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı başarabilmektedir.
En önemli cümle
Ulaşınca biz sabaha Neşe, sağlık ve huzurla Dua edelim Allah’a “Âmin.” diyelim sonunda “Allah’ım günümüzü güzelleştir. Âmin.”
Bu kitap neden önemli
KİTAP NEDEN ÖNEMLİ Dua ibadetini yapboz oyunu eşliğinde anlattığı için önemli. Ayrıca "amin" kelimesini kavratan bu kitap okul öncesi çocukların tekrar tekrar kullanabileceği bir karton kitaptır. Yapboz etkinliği sebebiyle ince motor becerilerinin gelişimine destek olması yönüyle de eğitime olumlu katkı sağlamaktadır.
Anahtar kelime
Yapboz, Etkinlik, Etkinlikli Hikaye, Okul Öncesi, Dini Eğitim, İnanç, amin, Dua, Değerler, Değerler Eğitimi, Değerlerimiz

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
mutlu-bayram-9786256360723.jpg

Mutlu Bayram

Süreyya Ülker Aydın
Gülce Çocuk
90.00 TL