Yobi Besmeleyi Öğreniyor / Yapbozlu Kitap - Timaş Yayınları

yobi-besmeleyi-ogreniyor-yapbozlu-kitap-9786256360204.jpg

Yobi Besmeleyi Öğreniyor / Yapbozlu Kitap

Yapbozlarla Besmeleyi Öğreniyorum
Marka: Gülce Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Çocuk ve Din
Sayfa / Ebat: 12s. / 15,5x15,5
İlk ve Son Baskı: Ekim’23 / Ekim’23
Baskı Sayısı: 2
ISBN: 978-625-6360-20-4
Barkod: 9786256360204
150.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Yapbozlarla Besmele'yi anlatan bu kitapta, Yobi mini hikâyesiyle çocuklara eşlik ediyor. Yapbozları yaparken "ince motor becerilerinin" gelişimi desteklenirken hikâye ve şiirle dil becerilerinin gelişimi destekleniyor. Minik okurların keyifle tekrar okuyup oynayacakları bu kitap çok önemli sözler söylüyor. Gelin kulak kabartalım...
Editörün görüşü
Çocukların Besmeleyi öğrenmesini amaçlayan bu kitap yapbozlarla da okuru aktif hale getirmektedir. Okul öncesi çocukların yaş seviyesine uygun mini bir hikâye eşliğinde besmele sözünün anlatımı yapılıyor. Yazar, çocukları yakından bilen, onların seviyelerine uygun atölyeler ve anlatımlar yapan okul öncesi dini eğitim uzmanı. Yaptığı çalışmalarla ebeveynleri bilgilendirdiği gibi öğretmenlerle de bilgilerini sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı başarabilmektedir.
Bu kitap neden önemli
KİTAP NEDEN ÖNEMLİ * Besmeleyi öğrettiği için * Yapboz oyunu eşliğinde dinimizin önemli bir sözünü kavrattığı için * Hem ulusal hem de uluslararası sahada bu konu ilk kez yapbozlu kitapla verildiği için * Okul öncesi çocukların tekrar tekrar kullanabileceği bir boardbook olduğu için * Yapboz etkinliği sebebiyle ince motor becerilerinin gelişimine destek olduğu için ÖNEMLİDİR.
Anahtar kelime
Yapboz, Etkinlik, Etkinlikli Hikaye, Besmele, Okul Öncesi, Dini Eğitim, İnanç

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
mutlu-bayram-9786256360723.jpg

Mutlu Bayram

Süreyya Ülker Aydın
Gülce Çocuk
90.00 TL