Bahçede Solucan Deliği Bulduğum Gün - Timaş Yayınları

bahcede-solucan-deligi-buldugum-gun-9786050843910.jpg

Bahçede Solucan Deliği Bulduğum Gün

BU SOLUCAN DELİĞİ SİZİN BİLDİKLERİNİZDEN DEĞİL! EINSTEIN, SHAKESPEARE, DİNOZOR DİPLODOKUS; HEPSİ BURADA!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Güldüren Kitaplar
Sayfa / Ebat: 176s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Ocak’23 / Ocak’23
Baskı Sayısı: 1
Tercüman:
ISBN: 978-605-08-4391-0
Barkod: 9786050843910
130.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Billy bahçede hazine ararken yanlışlıkla evren içinde uzak mesafeler arasında hızlıca yol kat edebilmeyi sağlayan bir solucan deliği açar! Her zaman olduğu gibi işleri daha da kötüleştirmek için geçmişten gelen her türlü insan bu deliğin dışına çıkmaya başlar. Tarih sonsuza kadar değişmeden önce Billy ve sadık köpeği Shakespeare hızlıca bu deliği kapatmalıdır!

Editörün görüşü
9 yaşındaki Billy, metal arama dedektörüne kavuştuğunda hayali bahçede bir define bulmaktı. Evren içinde çok uzak mesafeler arasında geçişi hızlıca sağlayan, varlığı henüz ispatlanmamış bir solucan deliği bulmak değil! Bu solucan deliğinin içinden Einstein, Shekaspeare, Kraliçe Victoria, Romalı askerler ve nesli tükenmiş bir dinozor çıkıyorsa bu ancak bir kâbus olabilir Billy için. Tony Mclaughlin, serinin ilk iki kitabında olduğu gibi bu kitabında da okuyucuları eğlenceli dili ve kurgusuyla kahkahaya boğmayı başarıyor. 8 yaş ve üzerine hitap eden Bahçede Solucan Deliği Bulduğum Gün okumayı seven, sevmediğini ‘zanneden’ minik ve yetişkin okurları fantastik bir maceraya davet ediyor.
En önemli cümle
Dünyanın kaderi senin elinde, evlat.
Bu kitap neden önemli
*Tarihi kişilikleri merak eden, astronomi ve fizikle eğlenceli bir dille tanışmak isteyen çocukların ilgisini çekecek bir kitap. *Bir kitabın bir film kadar insanı içine çekebileceğinin ve eğlendirebileceğinin çocuklar için en başarılı örneklerinden birisi. *Sürükleyici kurgusu, eğlenceli resimleri ve bol mizahıyla okumayı seven, sevmediğini ‘zanneden’ tüm çocuklar için birebir.
Anahtar kelime
Aksiyon, Macera, Hayal Gücü, Hayal, Fizik, Astronomi

Diğer kitaplara göz atın