basima-gelenler---sirin-ilk-okuma-kitaplarim-3-9786050842173.jpg
Yeni
TANITIM VİDEOSU
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Başıma Gelenler! - Şirin İlk Okuma Kitaplarım 3

Şirin okula başlıyor, eğlenceli maceralarla birinci sınıfa giden çocuklara okumayı öğretiyor!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Şirin İlk Okuma Kitaplarım
Sayfa / Ebat: 16s. / 15x21
İlk ve Son Baskı: Ağustos’21 / Ağustos’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-08-4217-3
Barkod: 9786050842173
Alt Başlık: Şirin İlk Okuma Kitaplarım
4.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Şirin ve arkadaşları okulda yepyeni şeyler öğreniyor. Bunlardan biri de yardımlaşmak. Ama Şirin yardımlaşma konusunu biraz yanlış anlıyor. 
Şirin İlk Okuma Kitaplarım; diğer Şirin kitaplarında olduğu gibi eğlenceli ve sürükleyici hikâyeleriyle okumaya aktif bir şekilde adım atan çocukları kitapların dünyasına bağlayan önemli bir köprü olacak.
Editörün görüşü
Şirin İlk Okuma Kitaplarım, birinci sınıfa giden çocukların gelişim düzeyine, kelime dağarcığına ve dikkat sürelerine uygun olarak titizlikle hazırlandı. Oyun çağından okul çağına geçen birinci sınıf öğrencileri, okumayı öğrenip de kitaplarla aktif bir ilişki kurmaya başladıklarında onları bu süreçte destekleyecek eğlenceli, sürükleyici, renkli ve düzeylerine uygun bir şekilde planlanmış kitaplara ihtiyaç duyarlar. Piyasadaki bir sürü örneğin aksine Şirin İlk Okuma Kitaplarım, uzman bir ekiple hazırlandı. Çocukların gelişimine uygun olmayan hiçbir ayrıntı barındarmayan kitap serisi, Birsen Ekim Özen'in usta kaleminden çıktığı için şimdiden birçok çocuğun heyecanla bekleyeceği bir seri olacak. Şirin İlk Okuma Kitaplarım serisi ile okumaya adım atan çocukların, ilerleyen yıllarda Şirin'in diğer maceralarıyla yollarına devam edebilecek olmaları da seriyi diğer ilk okuma serilerinden daha farklı ve özel bir yere taşıyor.
En önemli cümle
Hayat elimizdekileri çevremizdekilerle paylaşınca güzelmiş.
Bu kitap neden önemli
*İlkokul birinci sınıfa uygun kelime seçimleri *Okuma alışkanlığı kazandıracak eğlenceli hikâyeler *Dengeli metin yoğunluğu ile çocukları sıkmayan bir tasarım *MEB yönergelerine uygun font, punto ve mizanpaj *Göz yormayan mat kâğıt üstüne baskı *Hikâyeyi destekleyen ve titizlikle planlanmış görseller *Küresel İklim Değişikliği, telefon uygulamaları gibi güncel konulara değinen modern bir yaklaşım
Anahtar kelime
Şirin, Okuma, Yazma, Macera, Arkadaşlık, Alfabe, Okul Dönemi

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
guzel-ahlaki-ogreniyorum---renklerle-guzel-dinim-boyama-kitabi-1-9786050843521.jpg

Güzel Ahlakı Öğreniyorum - Renklerle Güzel Dinim Boyama Kitabı 1

Asuman Kılıç
Timaş Çocuk
9.50 TL