Bir Aile Macerası - Çikolata Meselesi - Timaş Yayınları

bir-aile-macerasi---cikolata-meselesi-9786256581456.jpg
Yeni

Bir Aile Macerası - Çikolata Meselesi

Üç kuşağı bir araya getiren içimizden bir hikaye
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Umutlu Kitaplar
Sayfa / Ebat: 64s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Nisan’24 / Nisan’24
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-625-6581-45-6
Barkod: 9786256581456
85.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Yıldırım ve Yağmur bütün zamanlarını oyun oynayarak ve müzik dinleyerek geçirmekten çok memnun iki kardeş. Hatta kendilerini o kadar kaptırıyorlar ki kimseye ayıracak zamanları olmuyor. Tabii Yıldırım’ın kankası Rüzgâr hariç.

Anne ve babaları da işlerine o kadar yoğunlaşmış ki çocuklara ayıracak bir dakikaları bile kalmıyor. Ta ki bir gün Nurettin dede duruma el koyana kadar.

Bir Aile Macerası sevdiklerimize zaman ayırabilmeyi, zaman yönetimini ve iletişimin önemini anlatıyor. İşin sırrı teknolojide mi tecrübede mi?

Cevabı bu kitapta.

 

En önemli cümle
"Fakat işin güzel yanı ne biliyor musunuz? Daha çok işimiz olmasına rağmen birlikte daha fazla zaman geçirmeye başladık."
Bu kitap neden önemli
Bir Aile Macerası, karşılaşılan sorunlara karşı pes etmeyip çözüm aramanın değerini çocuklara öğretiyor. Kitap, birlikte çalışmanın ve azmin başarıya ulaştıracağını vurgulayarak, hata yapmaktan korkmamanın ve hatalardan öğrenmenin önemini hatırlatıyor. Ayrıca, teknolojiyi bilinçli kullanmanın önemi üzerinde duruyor ve sorumluluk almayı, problem çözme yeteneklerini geliştirmeyi teşvik ediyor. Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını desteklerken, arkadaşlık ve dayanışma gibi değerleri pekiştiriyor.
Anahtar kelime
7 yaş, 8 yaş, Arkadaşlık, İş Birliği, Hayal Gücü, Aile İçi İletişim, Teknoloji, Problem Çözme

Diğer kitaplara göz atın