Bu Kadar Tantana Yeter - Timaş Yayınları

bu-kadar-tantana-yeter-9786256581432.jpg
Yeni

Bu Kadar Tantana Yeter

Her kitap bir macera. Kanatlarımızı maceraya açalım!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Düşler Kitaplığı
Sayfa / Ebat: 32s. / 15x21
İlk ve Son Baskı: Nisan’24 / Nisan’24
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-625-6581-43-2
Barkod: 9786256581432
70.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Kitapları satış rekorları kıran Mert Arık’tan yine ŞAHANE bir hikâye!
Devasa kanatlı Dino ve kitap kurdu Atlas’ın büyüleyici macerasına cumburlop atlamaya hazır mısınız? Sadece bir kitabın sayfalarını çevirerek arı gibi vızıldayan dinozorların, futbol maçı yapan papatyaların, şarkı söyleyen ahtapotların, şakır şakır konuşan ananasların olduğu bir dünyaya gidebileceğinizi biliyor muydunuz?
Hadi! Şimdi sıkı tutunun! Bu Kadar Tantana Yeter, tüm okurlarını kurgu dünyasında gürültülü patırtılı bir maceraya davet ediyor.
Editörün görüşü
Merakla dolu bir macera! Atlas, yeni okumaya başlayan bir çocuk. Bir gün, Dino adındaki dost canlısı dinozorla tanışır ve onun macera dolu hikâyesine dalar. Sayfalar arasında fantastik dünyalara yolculuk eden Atlas ve Dino, yeni dostluklar kurar, hayal güçlerini kanatlandırır. Dino'nun rehberliğinde, Atlas okuma sevgisini keşfeder ve okuma alışkanlığı kazanır. Bu kitap, Atlas'ın sadece okuma becerilerini geliştirmekle kalmaz, onu büyüleyici kurgu dünyasıyla da tanıştırır
En önemli cümle
"Bu kitap bitmişti ama sırada yenileri vardı. Yeni bir kitapla başlayacak yeni bir macera için çok heyecanlıydım."
Bu kitap neden önemli
Bu kitap, çocuklara okuma sevgisi kazandırmada büyük bir rol oynuyor. Atlas'ın dinozor dostu Dino ile yaşadığı heyecanlı maceralar, okumayı unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor ve çocukları kitapların büyülü dünyasına davet ediyor. Fantastik unsurlarla bezenmiş hikâye, çocukların hayal güçlerini besliyor ve onları yeni arkadaşlıklar kurmaya, farklı dünyaları keşfetmeye teşvik ediyor. Kitap sayesinde çocuklar, okumanın sınırları nasıl genişletebileceğini ve dünyayı daha geniş bir perspektiften nasıl anlayabileceklerini keşfediyor.
Anahtar kelime
Arkadaşlık, Yetenek, Hayal Gücü, Kendini Tanıma, 6 yaş, 7 yaş

Diğer kitaplara göz atın