Değerlendirme Ve Geliştirme / A (11 - 12 Yaş) - Dikkat Zeka - Timaş Yayınları

degerlendirme-ve-gelistirme-a-11---12-yas---dikkat-zeka-9786257771276.jpg

Değerlendirme Ve Geliştirme / A (11 - 12 Yaş) - Dikkat Zeka

Başarı için zihninizi her alanda geliştirin!
Marka: Dikkat ve Zeka Akademisi
Kitaplık: Eğitim Kitapları
Diziler: Bilişsel Ve Düşünsel Beceriler
Sayfa / Ebat: 80s. / 21x29,7
İlk ve Son Baskı: Ağustos’21 / Ağustos’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-625-7771-27-6
Barkod: 9786257771276
Alt Başlık: Bilişsel ve Düşünsel Beceriler
Orijinal Dil: İngilizce
110.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Değerlendirme ve Geliştirme, gerçekçi uygulama soruları, pratik ipuçları ile dikkat, odaklanma, problem çözme, analiz, görsel matematik, üç boyutlu algı ve uzamsal yetenek gelişimine yardımcı olacaktır. Düzenli uygulanan görsel akıl yürütme çalışmaları temel dikkat ve odaklanma becerilerinde güçlü ve zayıf yanları belirler. Çocukların bireysel ihtiyaçları belirlenerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda gelişimleri hedeflenir.

Görsel algı çalışmalarına ve görsel zekâ gelişimine destek olmak amacıyla hazırlanan ve yayına sunulan bu kitap serisinde her yaş grubu için uygun, eğlenceli ve yenilikçi yayınlar bulabilir; ebeveyn olarak çocuğunuzun gelişimine destek olabilirsiniz.

Editörün görüşü
Bu seri, okul öncesi çocukların görsel algı çalışmalarına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Etkinlik formatı ile şekillenen bu kitap serisi geniş bir yaş grubuna hitap etmesiyle dikkat çekiyor. Her yaş grubunun bilişsel düzeyini ve gelişim aşamalarını dikkate alarak hazırlanan bu kitap serisi okul eğitimini desteklediği gibi okul dışındaki eğitimin sürdürülmesine de imkân tanır. Düzenli uygulanan görsel akıl yürütme çalışmaları, temel dikkat ve odaklanma becerilerinde güçlü ve zayıf yanları belirlemeye yardımcı olur. Dikkat ve Zekâ Akademisi Bilişsel ve Düşünsel Beceriler serisi içerisinde yer alan etkinliklerle çocukların eksiklerini belirlemeye yardımcı olduğu kadar kendilerini geliştirebilmeleri için de önemli bir kaynak görevi görür.
Bu kitap neden önemli
*Formal eğitimin dışında öğrencilerin seviyelerine uygun bir şekilde kendilerini geliştirmelerine imkân tanır. *Görsel zekâ ve bilişsel becerilerin gelişimini destekler. *Etkinlik formatı olarak ilerlemesi ile öğrenme sürecini çocuklar için keyif verici bir deneyime dönüştürür.
Anahtar kelime
Dikkat, Dikkat Gelişimi, Dikkat Ve Zeka, Bilişsel, Bilişsel Gelişim, Görsel, Görsel Zeka

Diğer kitaplara göz atın

sag-beyin-sol-beyin-egzersizleri-set-3-kitap-9786257771030.jpg

Sağ Beyin Sol Beyin Egzersizleri Set (3 Kitap)

Mutahhare Müslime Arslaner
Dikkat ve Zeka Akademisi
325.00 TL
dikkat---zeka-1-sinif-seti---7-yas-7-kitap-9786050831085.jpg

Dikkat - Zeka 1. Sınıf Seti - 7 Yaş (7 Kitap)

Mehmet Türkdoğan
Dikkat ve Zeka Akademisi
275.00 TL