En Yakın Uzak - Timaş Yayınları

en-yakin-uzak-9786050826371.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

En Yakın Uzak

En yakın uzak yere kadar koşup orada sonsuza dek kalırdım.
Marka: Genç Timaş
Kitaplık: Gençlik Kitaplığı
Diziler: Gümüş Romanlar
Sayfa / Ebat: 272s. / 13,5x20,5
İlk ve Son Baskı: Ekim’17 / Mayıs’22
Baskı Sayısı: 8
Tercüman:
ISBN: 978-605-08-2637-1
Barkod: 9786050826371
Orijinal Dil: İngilizce
62.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
İki kardeş, Griff ve Dylan, aileleri ile şehre giderken yıkıcı bir aile trajedisi yaşarlar. 
Bu olaydan sonra iki kardeş mutlu bir yuvaya ve geleceğe sahip olabilecekler midir? 
Dylan'ın endişe duyduğu bir şey daha var: Küçük kardeşi Griff'in üzüntüsüyle baş etme konusunda yaşadığı sıkıntı. Çünkü o, yaşadıkları trajedi hakkında konuşmak istemez, hatta ailelerini kaybettiğini bir türlü kabullenemez. 
Ancak Dylan'ın Griff'ten daha cesur olması gerekiyor. Yoluna devam etmeden önce karşı karşıya kalması gereken çok önemli bir gerçek var...

“Eğer yapabilecek olsaydım, elime bir uzaktan kumanda alıp kapatma tuşuna basar ve bu korkunç görüntüye son verirdim. Sonra da en yakın uzak yere kadar koşup orada sonsuza dek kalırdım.”

Editörün görüşü
Aile ve arkadaşlığın geliştirici ve iyileştirici gücü, aile bireylerini kaybetmenin etkileri ve iyileşme süreci, destek olmak, kardeşlik ve sevgi gibi temalar sıcak ve okumak isteyenler için eşi benzeri olmayan bir yapıt.
En önemli cümle
“Eğer yapabilecek olsaydım, elime bir uzaktan kumanda alıp kapatma tuşuna basar ve bu korkunç görüntüye son verirdim. Sonra da en yakın uzak yere kadar koşup orada sonsuza dek kalırdım.”
Bu kitap neden önemli
Hayley Long'un yazmış olduğu kitaplar International Youth Library, Essex Book Awards ödüllerine layık görüldü. Ayrıca Long'un eserleri; Costa Book Award, Queen of Teen Awards ve Young Mind Book awards ödüllerine aday gösterildi. • Kitabın akıcı ve samimi bir dili var. Olaylar yol arkadaşlığı yapmak istenilecek türden. • Aile ve arkadaşlığın geliştirici ve iyileştirici gücü, aile bireylerini kaybetmenin etkileri ve iyileşme süreci, destek olmak, kardeşlik ve sevgi gibi temalar sıcak ve okumak istenen bir bütünlük yaratıyor. • Her şeye rağmen yaşama devam etmeye dair olumlu ve yapıcı mesajlar veriyor. • Kitap hem yetişkinler hem de ilk gençlik çağında okumayı seven çocuklar için uygun.
Anahtar kelime
Aile, Kardeşlik, Ölüm Sonrası Deneyimi, Sevgi

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
Popüler
bu-bizim-anlasmamiz-9786050844474.jpg

Bu Bizim Anlaşmamız

Genç Timaş
150.00 TL