Gel Bana Masal Anlat Set (4 Kitap) - Timaş Yayınları

gel-bana-masal-anlat-set-4-kitap-9786050843927.jpg
Yeni

Gel Bana Masal Anlat Set (4 Kitap)

Sayfaları karıştır, aç. En güzel masalı sen anlat!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: YAPBOZ KİTAPLAR
Sayfa / Ebat: 64s. / 64x16
İlk Baskı: Şubat’22
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-08-4392-7
Barkod: 9786050843927
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
4 kitaptan oluşan bu seri sayesinde çocuklarımız çok sevdikleri masal kahramanlarını kullanarak kendi masallarını anlatacaklar! Çocukların hayal kurma, kendilerini ifade edebilme ve problem çözebilme becerilerini destekleyen Gel Bana Masal Anlat kitapları, karıştır eşleştir oyun kitapları mantığıyla hazırlanmıştır. Çocuklar bu kitaplarla eğlenceli bir oyuna dahil olarak konuşma becerilerini artıracaklar, beden dillerini daha etkili bir şekilde kullanmayı öğrenecekler.
Editörün görüşü
Bu seri sayesinde çocuklarımız çok sevdikleri masal kahramanlarını kullanarak kendi masallarını anlatacaklar! Çocukların hayal kurma, kendilerini ifade edebilme ve problem çözebilme becerilerini destekleyen bu seri, karıştır eşleştir oyun kitapları mantığıyla hazırlanmıştır. Çocuklar bu kitaplarla eğlenceli bir oyuna dahil olarak konuşma becerilerini artıracaklar, beden dillerini daha etkili bir şekilde kullanmayı öğrenecekler.
En önemli cümle
Haydi, en güzel masal kahramanları seni bekliyor!
Bu kitap neden önemli
Gel Bana Masal Anlat setiyle çocukların… - Kendilerini ifade edebilme yetenekleri, - Problem çözme becerileri - Konuşma Becerileri - Beden dillerini daha etkili bir şekilde kullanma becerileri - Sabır, dikkat ve odaklanma becerileri - Grup çalışmasındaki yetenekleri - Kurgu yapbilme becerileri gelişir.
Anahtar kelime
Masal, Masal Anlatıcılığı, İnteraktif Okuma, Oyun, Etkinlik, Etkinlikli Hikaye

Diğer kitaplara göz atın