Gezgin Kedi Mırnav İlk Okuma Kitaplarım Set (10 Kitap) - Timaş Yayınları

gezgin-kedi-mirnav-ilk-okuma-kitaplarim-set-10-kitap-9786050835403.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Gezgin Kedi Mırnav İlk Okuma Kitaplarım Set (10 Kitap)

Çocuklar, Gezgin Kedi Mırnav'la hem okumayı sevecek hem de gezecek!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: Gezgin Kedi Mırnav
Sayfa / Ebat: 240s. / 15x21
İlk Baskı: Ocak’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-08-3540-3
Barkod: 9786050835403
120.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
İlk okuma-yazma faaliyetleri öğrencinin eğitim hayatının en önemli basamaklarından birisidir. Bu basamak, eğitim-öğretim sürecinin temelini oluşturur. “Gezgin Kedi Mırnav Seti”, çocukların bu basamağı keyif alarak geçmelerini hedefliyor. Okumayı yeni öğrenen minik okurlar, ilk defa okuyacakları hikâye kitaplarında Mırnav’la pek çok yeri gezip dolaşacaklar. Kendilerinden bir şeyler bulacakları eğlenceli maceralarla okumayı çok sevecekler. Fatma Işık’ın sevimli üslubuyla yazdığı eğlenceli hikâyeler, Serap Deliorman'ın sıcacık çizimleriyle okumayı yeni öğrenen çocuklarla buluşuyor. 
Editörün görüşü
Fatma Işık’ın yazdığı, Serap Deliorman’ın resimlediği Gezgin Kedi Mırnav İlk Okuma Kitaplarım Seti, çocuklara okumayı sevdiren, onların bol bol okuma alıştırması yapmasını sağlayan, eğlenceli, akıcı ve temiz bir Türkçeye sahip. Okumayı yeni öğrenen çocukların kolaylıkla ve tekrar tekrar okuyabileceği kitaplardan oluşan set, öğretmen ve ebeveynlerin de başucu kitaplarından olacak.
Bu kitap neden önemli
İlk okuma yazma evresi, çocukların okul hayatının en önemli ve en dikkat gerektiren dönemidir. Çocukların okumayı öğrendikten sonra okuma alışkanlığı kazanmaları için bu dönemde tanıştıkları ilk okuma kitapları çok önem arz ediyor. Bunun için de hem müfredata uyan hem de okumayı sevdiren kitaplar seçmek gerekir. "Gezgin Kedi Mırnav İlk Okuma Kitaplarım" Seti, çocuklara okumayı sevdirecek. İlk defa okuyacakları hikâye kitaplarında; birbirinden güzel maceralar yaşayacaklar. Üstelik okumalarını kolaylaştıran akıcı ve temiz Türkçe ile... •Birlikte okumalar yaparak, •Eğlenceli öykülerle, •Özenle seçilmiş cümle yapılarıyla, •Sürükleyici kurgusu, •Sade ve akıcı anlatımı, •Sıcacık resimleriyle çocuklara okuma alışkanlığı kazandıracak...
Anahtar kelime
Gezi, Gezgin, Merak, Keşif, Okuma, Kitap

Diğer kitaplara göz atın

Popüler
bir-varlikmis-bir-yoklukmus-9786050844436.jpg

Bir Varlıkmış Bir Yoklukmuş

Murat Moroğlu
Timaş Çocuk
32.50 TL