Karıştır Renklendir - Timaş Yayınları

karistir-renklendir-9786050830095.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Karıştır Renklendir

Bu yolculukta çocukları sınırlayan hiçbir şey yok; hayal etmek, eğlenmek, öğrenmek var! Kimler parmaklarını boyamaya hazır? Renkleri öğrenmenin en kolay ve en eğlenceli yolu!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 72s. / 22x22
İlk ve Son Baskı: Eylül’19 / Eylül’20
Baskı Sayısı: 2
ISBN: 978-605-08-3009-5
Barkod: 9786050830095
Orijinal Dil: Fransızca
190.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Renkleri öğrenmenin en kolay ve en eğlenceli yolu!

Karıştır, Renklendir ile çocuklar ana renkleri ve ara renkleri interaktif bir şekilde öğreniyor. Kitabı salla, yana yatır, kapat ve renklerin iyice karışması için bastır gibi basit yönergeleri takip ederek renk karışımlarını keşfedecekleri bu macerada hiçbir şey dijital değil. Çocuğunuzun hayal dünyasında renkler belirsin, karışsın ve sıçrasın.

Hervé Tullet, Binbir Oyun’da olduğu gibi kendine özgü dehâsı ve yöntemiyle, okuyucularını her bir sayfada renklerle etkileşimli bir yolculuğa çıkarıyor.

Öyleyse kimler parmaklarını boyamaya hazır?

 

Karıştır, Renklendir’in desteklediği okul öncesi kazanımları:

·         Ana ve ara renkleri tanıyabilme

·         Renkleri eşleştirme

·         Yön bilgisini geliştirme

·         Algılananları hatırlayabilme

·         Sözel ifade becerilerinin gelişmesi

·         Sosyal becerilerin gelişmesi

·         Etkinliğe katılım

Editörün görüşü
Herve Tullet, kendine özgü dehâsı ve yöntemiyle çocukları her bir sayfada renklerle etkileşimli bir yolculuğa çıkarıyor. Anne babaların, öğretmenlerin çocuklarla birlikte çok keyifli vakit geçirip bir yandan da ana ve ara renkleri sanatsal bir yolla öğrenecekleri bir kitap. Yönergeler basit ve anlaşılır.
En önemli cümle
KARIŞTIR! KEŞFET! VE ÖZELLİKLE… BOL BOL EĞLEN!
Bu kitap neden önemli
Çocuklar ana renkleri ve ara renkleri kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenecek. Kitabı salla, yana yatır, kapat ve renklerin iyice karışması için bastır gibi basit yönergeleri takip ederek renk karışımlarını oyunla keşfedecek. Anne babalar ve öğretmenler bu kitabı bir etkinliğe dönüştürerek çocuklarla birlikte verimli zaman geçirebilir. Karıştır, Renklendir telefon ya da tablet gibi teknolojik aletlere ihtiyaç duymayan etkileşimli bir kitap. Sanat ve eğlence dolu bu yolculukta çocuklar hayal dünyalarını ve yaratıcılıklarını keşfedecekler. Okul öncesi çocuklarda dikkat ve takip yeteneğini, el-göz koordinasyonu, renkleri tanıyabilme ve eşleştirme, algılananları hatırlayabilme, yön bilgisi geliştirme ve odaklanma gibi kazanımları destekliyor.
Anahtar kelime
Renkler, İnteraktif, Etkileşimli, Eğlence, Yaratıcılık, Oyun, Algı, Odaklanma, İletişim, Dil, Bebek, Çocuk, 4 Yaş

Diğer kitaplara göz atın