Kıpırtılı Pırıltılı Gökyüzü Hikayeleri Seti (6 Kitap) - Timaş Yayınları

kipirtili-piriltili-gokyuzu-hikayeleri-seti-6-kitap-9786053050650.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Kıpırtılı Pırıltılı Gökyüzü Hikayeleri Seti (6 Kitap)

KIPIRTILI PIRILTILI GÖKYÜZÜ Hayatı masallarla keşfetmeyi seven, hayal kurmaktan vazgeçmeyen çocuklar için Gökyüzü Hikayeleri!
Marka: Sincap Kitap
Kitaplık: Okul Öncesi
Diziler: Kıpırtılı Pırıltılı Gökyüzü
Sayfa / Ebat: 84s. / 10,5x15
İlk Baskı: Eylül’19
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-305-065-0
Barkod: 9786053050650
108.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Hayatı masallarla keşfetmeyi seven, hayal kurmaktan vazgeçmeyen çocuklar için gökyüzü hikayeleri!

• KIPIRTILI PIRILTILI GÖKYÜZÜ kitapları ile merak eden çocuklar hayallerini oyuna, oyunu bilgiye, bilgiyi tecrübeye dönüştürecekler. 

• Gökyüzüne bak! Haydi hikayelere tutun, hayal et! KIPIRTILI PIRILTILI GÖKYÜZÜ’nü yeniden keşfet!

 
En önemli cümle
GÜNEŞLE SAKLAMBAÇ Siz hiç sapsarı Güneş’i ağaçların arkasında, binaların arasında, arabaların altında aradınız mı? IŞIL IŞIL AY LAMBASI Karanlıktan korkan kaplumbağanın, geceleri her yeri aydınlatan kocaman arkadaşıyla tanışmak ister misiniz? MİNİK MİNİK YILDIZLAR Tabağımdaki minik minik yıldızlar sizce midemde parlar mı? RENK RENK GÖKYÜZÜ Size bir sır verelim mi? Gökyüzü sadece mavi renk değilmiş! Peki o zaman ne renk dersiniz? RESİM RESİM BULUTLAR Kocaman resimli bir kitapla tanışmaya hazır mısınız? PIRIL PIRIL GÖKKUŞAĞI Gökyüzünün size rengarenk bir sürprizi var.
Bu kitap neden önemli
Hayal ve merakı bilgiyle buluşturan KIPIRTILI PIRILTILI GÖKYÜZÜ kitapları ile çocuklar, • Altı farklı hikâye içinde güneş, ay, yıldız, bulut, gökyüzü ve gökkuşağı hakkında bilgiler öğrenecek. • Sorgulama ve soru sorma yeteneklerini geliştirecek. • Hayallerini oyuna, oyunu bilgiye, bilgiyi tecrübeye dönüştürecek. • Öğrendikleriyle günlük yaşamda karşılaştıkları durumlar arasında bağ kurabilecekler.
Anahtar kelime
Gökyüzü

Diğer kitaplara göz atın