Kırmızı Yuvarlağın Bir Hayali Var - Timaş Yayınları

kirmizi-yuvarlagin-bir-hayali-var-9786050831603.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Kırmızı Yuvarlağın Bir Hayali Var

Hayal gücünü harekete geçiren bir kendini bulma hikâyesi...
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 24s. / 22x22
İlk ve Son Baskı: Ekim’19 / Ağustos’22
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
ISBN: 978-605-08-3160-3
Barkod: 9786050831603
110.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Hayal mi, gerçek mi?

Kırmızı bir yuvarlak hayal kurarsa ne olur? Olmak istediği şey olur. Yeter ki hayalinin peşinden gitsin, sabırlı, planlı olsun, gerektiğinde yardımlar alsın, iyi beslensin. İşte bu hikaye tüm çocuklara bir hayalin gerçeğe dönüş serüvenini anlatıyor. Hayal mi, gerçek mi, diye soranlara da cesurca her ikisi de diyor. 

Editörün görüşü
Özgür Akpolat'ın hem yazıp hem de tasarladığı Kırmızı Yuvarlağın Bir Hayali Var, çocukların hayal gücünü geliştirmek, onlara hayal gücünün önemini anlatmak amacıyla yazıldı. Bir noktanın kendini keşfetme ve hayaline dönüşme hikâyesini anlatan kitap, sonunda yer alan etkinliklerle çocukların ilgisini çekecek. Kırmızı Yuvarlağın Bir Hayali Var, hem hikâyesi hem de tasarımıyla çocukların ellerinden düşüremeyeceği bir kitap olacak.
En önemli cümle
"Küçük kırmızı yuvarlak harika bir balığa dönüşmek istiyordu. Peki, bunun için ne yapabilirdi?"
Bu kitap neden önemli
Kırmızı Yuvarlağın Bir Hayali Var, bir balık olmaya karar veren kırmızı yuvarlağın eğlenceli ve öğretici yolculuğunu anlatıyor. Minik okurların kendilerini ve dünyayı keşfetmelerine yardım eden bu sıcak hikâye aynı zamanda hayal gücünü de geliştiriyor. Kitabın sonunda yer alan etkinlik sayfaları da 3-6 yaş arası çocukların hikâyeyi pekiştirmeleri için oldukça faydalı.
Anahtar kelime
Hayal Gücü, Balık, Çizgi, Deniz, Hayal, 4 Yaş, 5 Yaş, 6 yaş

Diğer kitaplara göz atın