Levent İz Peşinde 6 Set (5 Kitap) - Timaş Yayınları

levent-iz-pesinde-6-set-5-kitap-9786050843507.jpg
Popüler
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Levent İz Peşinde 6 Set (5 Kitap)

Saf, deli dolu Levent ile tayfası, iz peşinde maceralara koşuyorlar...
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Levent İz Peşinde - 6
Sayfa / Ebat: 480s. / 12,5x19,5
İlk Baskı: Kasım’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-08-4350-7
Barkod: 9786050843507
175.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Komik, saf, deli dolu Levent'in, haylaz kardeşi ve muzır sınıf arkadaşlarıyla birlikte "İz Peşinde" koştuğu, kılıktan kılığa girip başına türlü işler açtığı maceraları hız kesmeden devam ediyor. 
Bambaşka bir macera serisine hazır olun!
Editörün görüşü
Mustafa Orakçı'nın eğlenceli ve komik üslubuyla Levent İz Peşinde 6 çocuklara okuma alışkanlığı kazandıran bir seri. Çocukların belli bir yaşta okuma alışkanlığı kazanması çok önemli. Kolay okunabilirliği, sürükleyici macerası, eğlenceli üslubu sayesinde Levent İz Peşinde 6 çocuklar tarafından çok seviliyor.
Bu kitap neden önemli
Okumayı sevdiren seri Levent’in İz Peşinde 6, eğlenceli üslubuyla çocuklarda merak duygusu uyandırarak onları bir maceraya sürüklüyor, okuma alışkanlığını pekiştiriyor. Bu seride çocuklar macera peşinde koşarken aynı zamanda kitapların önemi, sevgi, saygı, arkadaşlık, dostluk, sorumluluk alma, mahalle kültürü, sanata verilen önem gibi değerleri de öğreniyorlar. Okuma alışkanlığı kazanırken çeşitli kazanımlar da elde ediyorlar.
Anahtar kelime
Levent, Macera, Problem Çözme, Eleştirel Düşünme, Ada, Yaz, Yaz Tatili, Sorumluluk, Birlik Olma, Birlikte Yaşama, Arkadaşlık, Dostluk

Diğer kitaplara göz atın