Levent Türkiye'yi Geziyorum 7 Set (5 Kitap) - Timaş Yayınları

levent-turkiyeyi-geziyorum-7-set-5-kitap-9786050846348.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Levent Türkiye'yi Geziyorum 7 Set (5 Kitap)

Levent ve Tayfası, Türkiye'yi gezmeye devam ediyor! Amasya, Aydın, Kahramanmaraş, Samsun, ve Tekirdağ onları bekliyor...
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Levent Türkiye'yi Geziyorum - 7
Sayfa / Ebat: 480s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Ocak’23 / Mayıs’21
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4634-8
Barkod: 9786050846348
325.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Levent, kardeşi Mert ve eğlenceli sınıf arkadaşlarıyla keyifli, heyecanlı, bilgi dolu geziler yapmaya devam ediyor. Her bir kitapta o şehrin doğal güzellikleri, tarihî dokusu, kültürel zenginlikleri birbirinden komik maceralar eşliğinde anlatılıyor. Okurların çok sevdiği Levent’in ve arkadaşlarının yaşadığı bu birbirinden eğlenceli maceralar bu kez Amasya, Aydın, Kahramanmaraş, Samsun ve Tekirdağ’da devam ediyor!

Editörün görüşü
Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Tayfa ziyaret ettiği her şehirde, o şehre ait önemli yerleri geziyor, görüyor ve öğreniyor. Hem ülkemizin doğal ve kültürel güzelliklerini öğreniyorlar hem de millî kültür ve bilinç ediniyorlar. Aynı zamanda heyecanlı maceralar yaşıyor, çok mu çok güldürüyorlar.
Bu kitap neden önemli
Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Çocuklar bu kitaplarla kazanımlar elde ediyorlar. • Yeni kavramlar ile söz varlığı gelişir. • Genel kültürü gelişir. • Okuma kültürü edinir ve sosyal yönden gelişir. • Düşünsel becerileri gelişir. • Tarihe ve doğal güzelliklere ilgisi artar.
Anahtar kelime
Gezi, Türkiye, Hikaye, Arkadaşlık, Sınıf, Okul

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
teoman-cekirdek---super-gucum-hayal-gucum-9786256581043.jpg

Teoman Çekirdek - Süper Gücüm Hayal Gücüm

Salih Uyan
Timaş Çocuk
70.00 TL