merhaba-orman-9786050639919.jpg
Popüler
TANITIM VİDEOSU
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Merhaba Orman

Ormanın yavru hayvanları akşama kadar eğlenceli oyunlar oynuyor, derken akşam oluyor ve eve gitme vakti gelip çatıyor. Hep birlikte yola çıkan yavru hayvanlarımız yuvalarını bulabilecekler mi? Acaba doğru yuvaya girebilecekler mi? Onlara yardım etmek için haydi cırt cırt'ları al ve doğru yerlerine yapıştır. Bu sevimli maceraya senin de katkın olsun!
Marka: Sincap Kitap
Kitaplık: Okul Öncesi
Diziler: Okul Öncesi
Sayfa / Ebat: 10s. / 20x20,5
İlk ve Son Baskı: Ekim’20 / Nisan’21
Baskı Sayısı: 5
ISBN: 978-605-06399-1-9
Barkod: 9786050639919
60.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

 "Ormanın sevimli yavru hayvanları yeni güne "Merhaba!" dedi. Tavşan kelebeklerin altında,kirpi dere kenarında,tilki kütüğün üzerinde, rakun kütüğün önünde ve karaca uğur böceğinin yanında durdu. Eğlenceli mi eğlenceli bir oyun kuruldu! Ormandan neşeli kahkahalar yükseldi. Derkeeen akşam oluverdi."
Sevimli yavru hayvanların evlerine gitmesi gerekiyor.Sence evlerini bulabilecekler mi? 
Onlara bu heyecanlı macerada eşlik etmek istersen: Haydi! Sayfaları çevir,cırt cırtları yerleştir; bu macerayı kaçırma! 

Editörün görüşü
Cırt'lı kitap serimizin devamı niteliğindeki bu kitapla çocuklar sıralı öğrenme mantığını kavrayacak ve motor kas becerileri gelişecek. 5 farklı yavru hayvanın eve dönüş hikayelerinin anlatıldığı kitap ayrıca dil gelişimlerine katkı sağlaması açısından da önemli.
En önemli cümle
"Ormandan neşeli kahkahalar yükseldi. Derkeeen akşam oluverdi. Birlikte oyun oynamak güzeldi ama eve dönme vakti geldi. Peki yavru hayvanlar evlerini bulabilecekler miydi? Hep birlikte yola koyuldular."
Bu kitap neden önemli
Çocuklar merakla takip edecekleri eğlenceli ve aktiviteli bu hikayede sıralı öğrenme mantığını cırt cırt'lar yardımı ile kavrayacaklar. Küçük-orta-büyük kavramlarını ve farklı hayvanların kendi yaşam yerlerini öğrenecekler.
Anahtar kelime
Anaokulu, Okul Öncesi, Yavru Hayvanlar, Hayvan Sevgisi, Etkinlik, Orman, Çocuk, Çocuk Kitabı, Çocuk Kitapları, Sonbahar, Cırtlı Kitap, Özel Eğitim, Merhaba, Bilişsel Gelişim, Hikaye, Masal, Etkinlikli Hikaye

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
bul-beni-okyanusta-saklambac-9786057064585.jpg

Bul Beni Okyanusta Saklambaç

Serap Armutlu Acar
Sincap Kitap
47.50 TL