Mira Öfke Gezegeni'nden Ayrılıyor - Duygu Günlüğüm - Timaş Yayınları

mira-ofke-gezegeninden-ayriliyor---duygu-gunlugum-9786050848335.jpg

Mira Öfke Gezegeni'nden Ayrılıyor - Duygu Günlüğüm

Mira ile Çocuklar Duygularını Daha Kolay İfade Edebilecekler.
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Psikoloji - Çocuk
Sayfa / Ebat: 64s. / 15x21
İlk ve Son Baskı: Ekim’23 / Nisan’24
Baskı Sayısı: 3
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4833-5
Barkod: 9786050848335
Alt Başlık: Duygu Günlüğüm
85.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Mira ile çocuklar duygularını daha kolay ifade edebilecekler...
 
 
Mira, Öfke Gezegeni'nden Ayrılıyor tam da bunun için kaleme alındı. Sevgili Günlüğüm,
 "Bana kalırsa, öfke, tek başına yaşadığımız bir duygu değil. Nedenleri ve beraberinde getirdiği başka duygular var. Bunların ne olduğunu bilirsem öfkeyle ne yapacağımı da bilirim.
Sevgili Günlüğüm,
Öfkeyle ne yapmalı?"
 
Tıpkı diğer duygular gibi öfke de hayatın olağan akışında, yeri doldurulamaz bir öneme sahiptir. Önemli olan bu duygu ile, öfke ile ne yapacağımızdır.
Bu kitap öfkenin bedeninizi, düşüncelerinizi ele geçirmesine izin vermemeyi öğrenmeniz için yazıldı. Artık patron kim, öfke için öğrenme vakti!
Öfkeniz hakkında daha fazla şey öğrenmeye, onunla başa çıkmada kullanacağınız eğlenceli alıştırmalarla tanışmaya hazır olun...
 
- Psikolog Cihan Çelik
 
En önemli cümle
Sevgili Günlüğüm, Bana kalırsa, öfke, tek başına yaşadığımız bir duygu değil. Nedenleri ve beraberinde getirdiği başka duygular var. Bunların ne olduğunu bilirsem öfkeyle ne yapacağımı da bilirim. Sevgili Günlüğüm, Öfkeyle ne yapmalı?
Bu kitap neden önemli
Öfkeyi tanıma, kabul etme, kaynağını bulma ve öfkeyi yönlendirme aşamalarından oluşan bu etkinlikli kitapta, kolay uygulunabilir, etkili baş etme yöntemleri bulunuyor. Mira adındaki karakterimiz günlüğüne öfkeye yönelik farkındalıklarını ve öfkeyle baş etmede kullandığı teknikleri yazıyor. Bununla birlikte okurlar da bu etkinliklere dahil olarak kendi süreçlerini yönetebilir hâle geliyorlar. Duygu Günlüğüm serisi defalarca okunabilecek kitaplardan oluşuyor. Mira Öfke Gezegeni'nden Ayrılıyor, serinin ikinci kitabı. Her yaştan çocuğa rehberlik edecek bir başucu kitabı...
Anahtar kelime
Öfke, Öfke Yönetimi, Duyguları Tanıma, Duygular, Psikoloji, Mindfullness

Diğer kitaplara göz atın