Nehirle Mücadele - Bear Grylls Maceraları - Timaş Yayınları

nehirle-mucadele---bear-grylls-maceralari-9786050846713.jpg

Nehirle Mücadele - Bear Grylls Maceraları

Vahşi Doğada Birlikte Daha Güçlüyüz
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Bear Grylls Maceraları
Sayfa / Ebat: 128s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Şubat’23 / Şubat’23
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-08-4671-3
Barkod: 9786050846713
Alt Başlık: Bear Grylls Maceraları
90.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
GERÇEK BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?
Jack, ıslanmak zorunda olmadığı sürece her maceraya hazırdır. Kimse onun su korkusunu bilmez ve o da bunu bir sır olarak saklamaya kararlıdır. Ama bir gün kamptaki yarışma sırasında dengesini kaybedip nehre düşer. Bear Grylls tarafından akıntıdan kurtarılır ancak geri dönmenin tek yolu hızlı akan ve tehlikelerle dolu bu nehri geçmektir. Jack ve rehberi Bear Grylls, bambudan bir sal inşa eder ve akıntıda karşılaşabilecekleri tehlikelere karşı bir ekip olurlar.
JACK, NEHRİN DERİNLİKLERİNDEN KURTULUP ARKADAŞLARINA KAVUŞABİLECEK Mİ?
Editörün görüşü
Dünya çapında milyonlarca okura ulaşana Bear Grylls, doğada hayatta kalma maceralarıyla karşımızda. Altı kitaptan oluşan bu seride Bear Grylls, farklı olaylar sonucunda tanıştığı kahramanlarımıza doğada hayatta kalma dersi veriyor. Ustaca işlenmiş olay örgüsü sayesinde okuyucular hem bir dostluk hikâyesi okuyacak hem de doğayla savaşmak yerine birlik olmanın neler kazandırdığını görecek.
En önemli cümle
"Belki bir gün bu korkusu her neyse ona yardımcı olabilecek Bear gibi biriyle karşılaşabilirdi. Jack, Fatima’nın yüzündeki gergin ifadeye baktı. Bear’in ne kadar kibar ve cesaret verici olduğunu hatırladı."
Bu kitap neden önemli
Yediden yetmişe her yaştan okuru olan Bear Grylls, bu seriyle ilkokul öğrencilerine doğayı sevdirmeyi ve neler yapabileceklerini fark ettirmeyi hedefliyor. Bu seri sayesinde okurlar, korkularıyla yüzleşmeyi ve zorluklar karşısında pes etmemeyi öğrenecek, öz güven kazanacaklar. Bu kitapta doğayla çarpışmak yerine iş birliği yapmayı öğrenecekler.
Anahtar kelime
Nehir, Macera, Zorluklarla Başa Çıkma, Doğa, Doğa sevgisi, 8 yaş, 9 yaş

Diğer kitaplara göz atın