Oyun Oynayalım Mı? - Timaş Yayınları

oyun-oynayalim-mi-9786050830118.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Oyun Oynayalım Mı?

Bu yolculukta çocukları sınırlayan hiçbir şey yok; hayal etmek, eğlenmek, öğrenmek var!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 60s. / 22x22
İlk ve Son Baskı: Mart’19 / Ağustos’21
Baskı Sayısı: 3
Çizer:
ISBN: 978-605-08-3011-8
Barkod: 9786050830118
Orijinal Dil: Fransızca
175.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Bu sadece sarı bir nokta. Gerçekten öyle mi? 
Çocuklar bu neşeli ve maceracı noktanın birlikte oyun oynama davetine karşı koyamayacaklar. Sanat ve eğlenceyle dolu muhteşem bir renk, hareket, şekil ve hayal yolculuğuna çıkacaklar. Fakat bu yolculukta yepyeni bir boyuta sıçramaya hazır olun: Duygular! Sadece aklımıza değil aynı zamanda kalbimize de bağlanan bu nokta, sayfalarda ilerlerken saklanarak, kıvrılarak, sallanarak olağanüstü bir mizah duygusunu, korkuyu, neşeyi ve daha fazlasını ifade edecek.
Editörün görüşü
Yazarın bu tarz kitapları gayet başarılı. Yayınevinde yayımlanmış kitapları mevcut. Etkili, eğlenceli, yönlendirici ve farklı bir eser. Bu yönüyle yazar farklı tarzda, eğlenceli ve etkili eserler üretebilmekte. Kendisi de tanınan birisi. Sosyal medyada ortalama takipçisi var. Okuru kitap boyunca etkin bir şekilde içine çeker, yazar.
En önemli cümle
HEY! MERHABA! BEN DE SIKILMAYA BAŞLAMIŞTIM… OYUN OYNAYALIM MI?
Bu kitap neden önemli
Okul öncesi çocuklarda dikkat ve takip yeteneğini, el-göz koordinasyonu, renkleri tanıyabilme ve eşleştirme, şekilleri ve renkleri gruplandırma, az-çok, büyük-küçük gibi kavramları tanıma, algılananları hatırlayabilme, yön bilgisi geliştirme ve odaklanma gibi kazanımları destekliyor. Sayı ve kavramları kullanma, renkleri ayırt etme, nesneler arası ilişki kurma gibi okul öncesi eğitiminin temel taşları ile çocukların bilişsel ve psikomotor gelişimlerine destek olurken aynı zamanda onların hayal dünyalarına da ışık tutacak. Yazarın 2011’de “Prix Sorcières En İyi Kitap” ödülü alan Binbir Oyun kitabı Mart 2011’de ABD’de yayımlandığında 100 haftadan daha fazla süre New York Times en çok satanlar listesinde kaldı. School Library Journal, Publishers Weekly ve Kirkus Reviews’den olumlu eleştiriler alan kitap, Amazon, Kirkus Review ve Wall Street Journal tarafından 2011 yılının en iyi çocuk kitaplarından biri olarak seçildi.
Anahtar kelime
Oyun, Bebek, Dil, İletişim, Odaklanma

Diğer kitaplara göz atın