Patlak Zeka Cemcan - Erkenlik Operasyonu (Fleksi Cilt) - Timaş Yayınları

patlak-zeka-cemcan---erkenlik-operasyonu-fleksi-cilt-9786256581111.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Patlak Zeka Cemcan - Erkenlik Operasyonu (Fleksi Cilt)

O, Biraz Parlak Çokça Patlak Zekâlı Cemcan!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Patlak Zeka Cemcan
Sayfa / Ebat: 176s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Kasım’23 / Kasım’23
Baskı Sayısı: 9
ISBN: 978-625-6581-11-1
Barkod: 9786256581111
Alt Başlık: Patlak Zekâ Cemcan
175.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Ben büyüye filan inanmam, ama şurası kesin ki Gürgen ağabeye biri büyü gibi bir şey yapmış! Her zaman bana bir şeyler öğretmeye çalışan idolüm gitmiş, yerine son derece tuhaf biri gelmiş. Hele bir de o dağınık ve pis kokan odasını görseniz! Gürgen ağabeyi bu hale getiren o kötü “erkenlik” kulübünden bir an önce kurtarmam şart. Planlar, planlar, planlar! Tabii bir de şu sünnet işini halletmem gerekiyor… O koskocaman “Maşallah” yazısını takmak zorunda mıyım gerçekten? Düğün dernek yapmasak olmaz mı? Ne kaybederim yani düğün olmasa… Hmm, belki de kazançlı bile çıkabilirim bu sünnet düğününden. Neden olmasın, olsun çünkü lütfen!

Editörün görüşü
Yazar kitapta eğlencenin yanında Cemcan üzerinden bir bilim insanının geçmesi gereken adımlardan, sorması gereken sorulardan bahsediyor. Okuyucuları yönlendirirken doğru soruları sormaları gerektiğini öğretiyor. Akıcı anlatımıyla okurlar elinden düşürmeyecektir. Kitap erkek çocuklarının korkuları üzerine nasıl gidebileceklerini yine eğlenceli bir dille anlatıyor. Çocukların “ergenlik”le karşılaşmalarını ve onları nasıl değerlendirmelere tâbi tutacaklarını gösteriyor.
En önemli cümle
"Bazen bu büyükleri de dinlemek gerekiyor. Ara sıra iyi fikirleri olabiliyor!"
Bu kitap neden önemli
Patlak Zekâ Cemcan dizisi eğlenceli anlatımı ve çizimleriyle çocuklara kitap okuma sevgisi kazandırıyor. Okurların hayata dair farklı bakış açıları kazanmalarına yardımcı oluyor. Cemcan karakterinde çocuklar kendilerinden bir parça buluyorlar. Onlara fikirleri ne kadar ilginç olursa olsun deneme cesareti aşılıyor.
Anahtar kelime
8 yaş, 9 yaş, Mizah, Eğlenceli, Macera, Dostluk, Ergenlik, Polis, Kafe, Kontrol, Sünnet, Düğün, Davet, Astronot, Kıyafet

Diğer kitaplara göz atın