Patlak Zeka Cemcan - Topçu Mu Popçu Mu? (Fleksi Cilt) - Timaş Yayınları

patlak-zeka-cemcan---topcu-mu-popcu-mu-fleksi-cilt-9786256581500.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Patlak Zeka Cemcan - Topçu Mu Popçu Mu? (Fleksi Cilt)

O, Biraz Parlak Çokça Patlak Zekâlı Cemcan!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Patlak Zeka Cemcan
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mart’24 / Mart’24
Baskı Sayısı: 3
ISBN: 978-625-6581-50-0
Barkod: 9786256581500
Alt Başlık: Patlak Zeka Cemcan
175.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Herkes çok yorgundu. Şu torbalarla birazcık koşmak bile hepimizi mahvetmişti. O anda aklıma nasıl beslendiğimiz sorusu yeniden geldi. Spor yaparken bol bol protein alınması gerektiğini biliyordum. Çünkü ben bir minik bilim insanıydım. Herkes fısıltıyla neler yediğini anlattı. Sabah kahvaltısında krem peynir yiyerek nasıl gol atabilirdik? Başarısızlığımızın altında protein yokluğu çekmemiz olabilirdi.

“O zaman…” dedim yine fısıltıyla, “Kendimize sponsor bulmalıyız.”

Editörün görüşü
"Patlak Zeka Cemcan-Popçu mu Topçu mu?" pop yıldızı olmakla futbolcu olmak arasında kalan Cemcan ve arkadaşlarının eğlenceli maceralarını anlatıyor. Mahallenin futbol turnuvasına katılacak olan ekip, kendilerine bir sponsor arıyorlar. Buldukları sponsor Feyzullah Amca'nın takıma verdiği şekerli yiyeceklerse, maçı kazandırmak şöyle dursun, kaybetmelerine sebep oluyor. Hem eğlenceli ve komik hem de oldukça öğretici yönleri olan kitapla çocuklar keyifli bir okuma deneyimi yaşayacak.
En önemli cümle
Maça çıkmadan önce takımımı toplayıp onları motive etmem gerekiyordu. Büyük takımların antrenörleri böyle yapıyor diye biliyordum. Acaba oyuncularımın duygularına mı mantıklarına mı seslenseydim? İkisi için de hazırlık yapmaya karar verdim.
Bu kitap neden önemli
Paketli gıdaların, mısır şurubu içerek şekerli yiyeceklerin sağlığa olan olumsuz etkilerini eğlenceli bir dille anlatıyor. Patlak Zekâ Cemcan dizisi eğlenceli anlatımı ve çizimleriyle çocuklara kitap okuma sevgisi kazandırıyor. Okurların hayata dair farklı bakış açıları kazanmalarına yardımcı oluyor. Cemcan karakterinde çocuklar kendilerinden bir parça buluyorlar. Onlara fikirleri ne kadar ilginç olursa olsun deneme cesareti aşılıyor.
Anahtar kelime
Eğlence, Meslek, Heyecan, Arkadaşlık, Paylaşma, Aile

Diğer kitaplara göz atın