Pofi İle Tam Zamanında Set (5 Kitap) - Timaş Yayınları

pofi-ile-tam-zamaninda-set-5-kitap-9786053050667.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Pofi İle Tam Zamanında Set (5 Kitap)

POFİ ile Tam Zamanında Öz Bakım Becerilerini Öğrenmenin Eğlenceli Yolu!
Marka: Sincap Kitap
Kitaplık: Okul Öncesi
Diziler: Pofi İle Tam Zamanında
Sayfa / Ebat: 70s. / 15x15
İlk ve Son Baskı: Ekim’19 / Ekim’10
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-305-066-7
Barkod: 9786053050667
150.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

POFİ İLE TAM ZAMANINDA SERİSİ

Sağlıklı bir yaşam için öz bakım becerilerinin doğru zamanda kazanılması kalıcılık adına çok önemlidir.

Çocuklar yemek yemek, banyo yapmak, diş fırçalamak, uyumak, tuvalete gitmek gibi becerileri 2 yaşından itibaren kazanmaya başlarlar.

POFİ ile TAM ZAMANINDA SERİSİ, çocukların bu becerileri daha eğlenceli bir şekilde tanımasına, benimsemesine ve bu becerilerin alışkanlığa dönüşmesine yardımcı olur.

2 yaş ve üzeri(patlangaç)

Öz bakım becerileri(patlangaç)

 

 

En önemli cümle
POFİ İLE TAM ZAMANINDA Öz bakım becerilerini öğrenen kahramanımız POFİ, beş ayrı hikayesiyle çocukların bu alışkanlıkları zamanında ve eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olacak. Yemeklerimin Hepsini Bitirdim Güçlü ve sağlıklı olan panda kim? Dişlerim Pırıl Pırıl Pırıl pırıl dişleri olan panda kim? Uyku Beni Çağırıyor Mışıl mışıl uyuyan panda kim? Yaşasın Banyo Zamanı Mis gibi kokan panda kim? Benim Tuvaletim Geldi! Tuvaletini altına kaçırmayan panda kim?
Bu kitap neden önemli
POFİ İLE TAM ZAMANINDA Tam Zamanında Öğrenilen Öz Bakım Becerileri Çocuklar 2 yaşından itibaren birtakım işlerini kendi yapmak istediğinden öz bakım becerilerini geliştirmeye başlayabilirler. Çoğu ailenin çocuğunu alıştırmakta güçlük çektiği bu becerilerin kolayca kazandırılması için, bazı eğitici ve aynı zamanda eğlendirici kitaplardan yardım alınabilir. POFİ İLE TAM ZAMANINDA seti, çocuklarımızın ilgisini kahramanımızın keyifli hikayelerine odaklarken öz bakım becerilerini benimsemesini de kolaylaştıracaktır. POFİ İLE TAM ZAMANINDA seti ile çocuklar, • Yemek yeme, banyo yapma, tuvalete gitme, dişlerini fırçalama ve vaktinde uyuma gibi öz bakım becerilerini kazanacak. • Kahramanımız Pofi’yi örnek alarak öz bakım becerilerini keyifli birer alışkanlık haline getirecek. • Öz bakım becerilerini kazanırken aynı zamanda öz güvenli ve bağımsız bireyler olma yolunda adım atacaklardır.
Anahtar kelime
Pofi

Diğer kitaplara göz atın