Yaşasın Okuyorum - Set (10 Kitap) - Timaş Yayınları

yasasin-okuyorum---set-10-kitap-9786050827354.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Yaşasın Okuyorum - Set (10 Kitap)

Emircan’la Yaşasın Okuyorum!
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Yaşasın Okuyorum
Sayfa / Ebat: 160s. / 15x21
İlk ve Son Baskı: Nisan’14 / Ocak’18
Baskı Sayısı: 4
ISBN: 978-605-08-2735-4
Barkod: 9786050827354
Alt Başlık: Yaşasın Okuyorum
95.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
İlk okuma-yazma faaliyetleri öğrencinin eğitim hayatının en önemli basamaklarından birisidir. Bu basamak eğitim-öğretim sürecinin temelini oluşturur. Yaşasın Okuyorum, çocukların bu basamağı keyif alarak geçmelerini hedefliyor. 10 kitaptan oluşan bu set, 1. sınıf öğrencilerinin okuma seviyeleri gözetilerek özenle hazırlandı. Reşhat Yıldız'ın müfredatı ve pedagojik unsurları göz önüne alarak keyifli bir üslupla kaleme aldığı bu hikâyeleri öğretmenler öğrencilerine rahatlıkla tavsiye edebilirler.
Editörün görüşü
İlk okuma yazma döneminde çocukların bol bol okuma yapması gerekmektedir. Bunun için de nitelikli, müfredata uygun, akıcı ve temiz Türkçeye sahip kitapların olması gerekir. Yaşasın Okuyorum seti, bu anlamda 1. sınıfa giden ve okumaya başlayan çocukların ihtiyacını giderecek türden bir settir. Reşhat Yıldız’ın macera dolu, eğlenceli ve temiz Türkçesiyle yazdığı Yaşasın Okuyorum seti, okumaya başlayan her çocuğun ihtiyacını giderecektir.
Bu kitap neden önemli
İlk okuma yazma evresi, çocukların okul hayatının en önemli ve en dikkat gerektiren dönemidir. Bu dönemde çocukların okumayı öğrendikten sonra okuma alıştırmaları yapması gerekir. Bunun için de müfredata ve kolay okumaya yönlendiren kitaplar gerekmektedir. İşte bu amaçla hazırlanan Yaşasın Okuyorum seti, çocuklara okumayı sevdiren, onların bol bol okuma alıştırması yapmasını sağlayan, eğlenceli, akıcı ve temiz Türkçeye sahip bir settir.
Anahtar kelime
Alfabe, Yazma, Kitap, Harf, Okul, Saygı, Hayvan Sevgisi, Sağlık

Diğer kitaplara göz atın

Popüler
bir-varlikmis-bir-yoklukmus-9786050844436.jpg

Bir Varlıkmış Bir Yoklukmuş

Murat Moroğlu
Timaş Çocuk
32.50 TL